Uchwały podjęte na sesji Rady Miejskiej 30 września 2005 r.
Na sesji Rady Miejskiej w Brzegu w dniu 30 września 2005 roku zostały podjęte następujące uchwały
Pasowanie pierwszaków
Uroczyste pasowanie na pierwszoklasistę odbyło się 7 października br. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu. W uroczystości wzięli udział m.in. wiceburmistrz...
Zapowiedź uroczystej Sesji Rady Miejskiej
Serdecznie zapraszamy na uroczystą Sesję Rady Miejskiej w Brzegu, która odbędzie się w dniu 15 X 2005 r. o godz. 11.00
Już grzeją!
Burmistrz Wojciech Huczyński i mecenas Joanna Pawłowska-Kelm 5 października br. w centralnej kotłowni Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej sp. z o.o. przy ul. Ciep
Zachowują trzeźwy umysł
Burmistrz Wojciech Huczyński i laureaci Kilkanaścioro laureatów kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” z brzeskich szkół podstawowych i gimn
Zapowiedź sesji Rady Miejskiej – 30 września 2005 r.
Kolejna Sesja Rady Miejskiej w Brzegu odbędzie się w dniu 30.09.2005 r. o godzinie 9.00 w Ratuszu z następującym porządkiem obrad:
Pożegnanie żołnierzy odlatujących do Afganistanu
Dnia 22 września br. burmistrz Wojciech Huczyński na zaproszenie dowódcy Jednostki Wojskowej 2697 płk. Zbigniewa Wójta uczestniczył w pożegnaniu żołnierzy odlatujących na mi
Obchody DNIA BEZ SAMOCHODU
Dnia 22 września w naszym mieście uroczyście obchodzono Europejski Dzień bez Samochodu.
KOMITET BUDOWY POMNIKA JANA PAWŁA II
W dniu 21 września br. burmistrz Wojciech Huczyński i przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Gil uczestniczyli w zebraniu założycielskim Komitetu Budowy Pomnika Jana Pawła II.
Wratislavia Cantans, największe polskie święto muzyki oratoryjno-kantatowej
Wratislavia Cantans, największe polskie święto muzyki oratoryjno-kantatowej, od 1990 roku dociera do Brzegu, i tak też stało się w tym roku.
22 WRZEŚNIA DZIEŃ bez SAMOCHODU
Po raz siódmy, 22 września br., Europa będzie obchodzić "Europejski Dzień bez Samochodu". Nasze miasto po raz drugi przyłączyło się do obchodów "Dnia bez Samochodu
Zaproszenie na wystawę absolwentów z Instytutu Sztuki w Opolu