Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 sierpnia, 2007 Tytuł artykułu

Dziesięciolecie krytej pływalni

Treść artykułu

Uroczystość związana z dziesięcioleciem istnienia brzeskiej krytej pływalni odbyła się 31 lipca br. w miejskim ratuszu. Obecni byli na niej pracownicy pływalni, burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński oraz Krzysztof Kulwicki – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który administruje pływalnią.
Każdy pracownik otrzymał od burmistrza list gratulacyjny oraz upominki miejskie. Dyrektor Krzysztof Kulwicki przypomniał krótko historię pływalni, która została otwarta dokładnie 1 lipca 1997 r. Natomiast burmistrz Wojciech Huczyński mówił m.in. o planach dotyczących zarówno pływalni, jak i całego MOSiR-u. – Staramy się o przyjęcie w Brzegu podczas Euro 2012 jednej z drużyn piłkarskich i także w związku z tym planujemy modernizację pływalni, stadionu, kąpieliska przy ul. Korfantego oraz budowę przystani przy Odrze – mówił burmistrz. – Znaczna część pieniędzy na ten cel ma pochodzić z funduszy europejskich. Czy je dostaniemy – to zależy od władz wojewódzkich.
Na krytej pływalni pracuje obecnie na stałe dziesięć osób. Ratowników i sprzątaczki na terenie obiektu zapewniają firmy zewnętrzne.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: