Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 stycznia, 2024 Tytuł artykułu

Ferie czas start!

Treść artykułu

Rozpoczynamy wyczekiwane ferie zimowe. Dzieci z Gminy Brzeg mają możliwość wzięcia udziału w aktywnym wypoczynku, organizowanym w ramach otwartego konkursu ofert przez Jerzego Wrębiaka – Burmistrza Brzegu we współpracy z klubami sportowymi. 15 stycznia 2023 roku oficjalnie otwarto półkolonie. 

W programie „Zajęć zimowych z profilaktyką” przewidziane są m.in. treningi piłkarskie, gry i zabawy ruchowe, zajęcia na krytej pływalni, spacery czy zajęcia rekreacyjne w brzeskich parkach. Program edukacyjno-profilaktyczny obejmie również wykłady na temat m.in.: trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi i uzależnieniom. Przez pierwszy tydzień przerwy od nauki, dzieci mogą skorzystać z licznych atrakcji, zapewnionych przez Klub Sportowy Masters Brzeg, UKS Szkolna Akademia Piłkarska oraz BTP Stal Brzeg.

Jak podkreśla Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, akcja cieszy się dużym zainteresowaniem i pozwala najmłodszym mieszkańcom naszego miasta odnaleźć swoje pasje, zdobyć nowe umiejętności i miło spędzić czas wolny.

Zadanie finansowane jest przez Gminę Brzeg w zakresie promocji zdrowia w ramach zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień.

 

Nie zapomnij udostępnić: