Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 kwietnia, 2016 Tytuł artykułu

Uwaga kierowcy i mieszkańcy osiedla zachodniego. Zmienia się organizacja ruchu w rejonie ulic Lwowskiej i Zielonej

Treść artykułu

Od 27 kwietnia 2016 r. (środa) zacznie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na osiedlowych drogach. Związane jest to z przebudową ulic Lompy i Zieloną.

Prace zostały podzielone na kilka etapów. Z uwagi na bezpieczeństwo użytkowników dróg, mieszkańców, a także prowadzenia prac, poszczególne etapy będą wprowadzane wraz z postępem robót. Z konieczności zostanie przeniesiony także przystanek komunikacji autobusowej zlokalizowany przy ul. Zielonej (sąsiedztwo szkoły). Punkt ten zostanie przeniesiony na ulicę Lwowską w sąsiedztwie istniejącego przystanku, na wysokości piekarni.

Równocześnie, w celu usprawnienia komunikacji samochodowej i autobusowej na ulicy Lwowskiej (w czasie prowadzenia przebudowy na Zielonej i Lompy) od skrzyżowania z ulicą Słoneczną aż do wylotu na ulicę Wrocławską, obowiązywać będzie obustronny całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.

W pierwszym etapie robót prowadzone będą prace ziemne i budowlane na ulicy Lompy. Kolejne etapy będą realizowane sukcesywnie, a Urząd Miasta będzie na bieżąco informować o następnych możliwych utrudnieniach w ruchu drogowym.

W załączeniu znajdą Państwo mapkę poglądową zmienionej organizacji ruchu w rejonie ulic Zielonej i Lwowskiej.

 Przebudowa potrwa do połowy listopada bieżącego roku.

Nie zapomnij udostępnić: