Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 lutego, 2016 Tytuł artykułu

Burmistrz z wizytą u Zbigniewa Bońka

Treść artykułu

Jerzy Wrębiak spotkał się w piątek (4 lutego) ze Zbigniewem Bońkiem w Warszawie. Spotkanie miało charakter roboczy, a Burmistrz Brzegu przekazał Prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej zaproszenie do wizytacji bazy sportowej naszego miasta, z uwagą na stadion. Burmistrz Wrębiak przekazał też na ręce Zbigniewa Bońka podziękowania dla całego Zarządu PZPN za dotychczasową współpracę podczas organizacji międzynarodowych spotkań reprezentacji młodzieżowych w Brzegu.

– Pan Prezes Zbigniew Boniek zadeklarował dalszą współpracę w tej kwestii, ponieważ Brzeg ma bardzo dobrą markę w PZPN – mówi Burmistrz Jerzy Wrębiak. – Oczywiście zamierza skorzystać z zaproszenia i odwiedzić Brzeg, co będzie dla wszystkich miłośników futbolu wielkim wydarzeniem. Rozmawialiśmy o kwestii przyjazdu do Brzegu pierwszej reprezentacji Polski, na trening-np. przy okazji pobytu i meczu we Wrocławiu. Jednak Prezes powiedział, że może być to trudne ze względów organizacyjnych, ale oczywiście będzie miał Brzeg na uwadze.

Spotkanie miało miejsce w Warszawie, a poza Burmistrzem Brzegu wziął w nim udział także Wiceprezydent Opola Marcin Rol (pierwszy z lewej na zdj.)

 

Nie zapomnij udostępnić: