Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 kwietnia, 2015 Tytuł artykułu

Uwaga! Konkurs fotograficzny!

Treść artykułu

Urząd Miasta Brzeg, wrocławsko-brzescy kolekcjonerzy oraz Starostwo Powiatowe w Brzegu zapraszają wszystkich miłośników sztuki fotograficznej do konkursu pod hasłem „Gotyckie impresje”. W kadrze pracy konkursowej ma się znaleźć dowolny zabytek gotycki z powiatu brzeskiego ujęty wg indywidualnej wizji artystycznej autora.
Nie ważne czy chodzisz jeszcze do szkoły czy też szkoła stała się już dla ciebie jedynie mglistym wspomnieniem – konkurs dedykowany jest dla wszystkich! By wyrównać szanse wydzielono jednak dwie kategorie: do lat 18 i powyżej lat 18. Prace w formie plików cyfrowych o rozszerzeniu .jpg o nieprzekraczalnej wielkości 2 MB prosimy przesyłać na adres fotokonkurs@brzeg.pl w terminie od 16 kwietnia do 16 sierpnia. Czasu jest więc sporo i wystarczająco by wynaleźć ciekawy, ten jedyny i wyjątkowy kadr. Każdy uczestnik może przesłać bowiem tylko jedno zdjęcie! Jak wspomniano we wstępie temat ogranicza się do gotyckich zabytków z terenu powiatu brzeskiego przy czym nie zawęża się tylko i wyłącznie do zabytków architektonicznych. Należy tu nadmienić, że organizatorzy dopuszczają dowolne techniki fotografii i nie są przeciwni umiarkowanej obróbce komputerowej. Z racji tytułu konkursu – „Gotyckie impresje” zaleca się by podejść do tematu bardziej z artystycznej niż stricte dokumentacyjnej strony. Przewidziane są następujące nagrody i wyróżnienia: w pierwszej kategorii nagrodę za pierwsze miejsce oraz dwa wyróżnienia, w drugiej kategorii nagrodę za pierwsze miejsce oraz dwa wyróżnienia oraz nagrodę główną grand prix – (wspólna dla obu kategorii). Prace zwycięzców oraz prace wyróżnione zostaną wydrukowane i pojawią się na XVI Brzeskiej Krajowej Wystawie Kolekcjonerskiej w Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Będzie można je podziwiać od uroczystego otwarcia ekspozycji w dn. 3 września o godz. 17.00. Dodatkowo powstanie specjalny kalendarz na rok 2016 pod nazwą „Gotyckie impresje”, w którym znajdą się najciekawsze fotografie konkursowe.
Organizatorami konkursu są Starostwo Powiatowe w Brzegu, Stowarzyszenie Kolekcjonerów we Wrocławiu – Koło Terenowe w Brzegu i Urząd Miasta w Brzegu. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Park .
Wszystkich zainteresowanych konkursem odsyłamy na strony www.brzeg-powiat.pl oraz www.brzeg.pl gdzie można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem i wymogami jakie muszą spełniać uczestnicy.
 

Poniżej regulamin konkursu oraz oświadczenia do pobrania

 

Nie zapomnij udostępnić: