Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 września, 2014 Tytuł artykułu

Tylko dzisiaj. Zapraszamy na minirecital Toma Marksa w Brzegu!

Treść artykułu

 

 

 
Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński zaprasza na spotkanie i mnirecital popularnego w Zachodniej Europie, a pochodzącego z Brzegu, wokalisty Toma Marksa (na zdj. pierwszy z prawej). Muzyk spotka się z fanami i mieszkańcami miasta w najbliższą środę o godz. 18.00 (10 września) w kawiarni muzycznej „Brzeska Scena” w Brzeskim Centrum Kultury. Wstęp jest bezpłatny.

– Tom odwiedzi nas ze swoim zespołem Vintage Vegas, najnowszym projektem muzycznym, który promuje m.in. w naszym kraju. Tym milej zapraszamy na spotkanie z muzykiem i jego grupą, ponieważ Tom jest z pochodzenia brzeżaninem i biegle mówi po polsku!   – zachęca Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński.

 

 

Tom Marks to syn artystycznej pary – jego ojciec (brzeżanin) był trębaczem jazzowym, matka flecistką i wokalistką. Ukończył szkołę średnią  w klasie fortepianu. Podczas studiów Business Studies i językowych, Tom finansował swoją muzyczną edukację z występów jako artysta śpiewając w hotelach i grając na pianinie. Punktem zwrotnym w karierze Toma był jednak jego występ w popularnym niemiecki show „Pop Star” w 2003 i 2004 roku. Produkował utwory dla innych wokalistów, pracował jako trener muzyczny, autor tekstów i kompozytor.   Kiedy w 2012 roku Tom spotkał piosenkarza Giovanniego Zarrellę, znajomość ta szybko zaowocowała powstaniem zespołu Vintage Vegas. Do zespołu dołączył Inan Lima, niemiecki wokalista i perkusista pochodzenia brazylijskiego (występował m.in. z Jennifer Lopez, Joe Cockerem czy Zucchero). Wspólnie stworzyli nowy gatunek muzyczny-Swop. To idealna mieszanka swing i popu, dająca starym przebojom totalne nowe brzmienie. Zespół Vintage Vegas obecnie pracuje nad autorską płytą „Let’s Swop”.

 

Nie zapomnij udostępnić: