Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 lipca, 2014 Tytuł artykułu

Donatan i Cleo, Mesajah i Natural Dread Killaz na Music Camp Brzeg 2014

Treść artykułu

 

Najpopularniejszy duet polskiej sceny muzycznej już w sierpniu wystąpi na scenie miejskiego amfiteatru. Druga edycja muzycznego wydarzenia będzie połączeniem rytmów hip-hopowych, reggae i pop.

 

Przygotowania do Music Camp Brzeg 2014 trwają już od kilku miesięcy. Aktualnie dopracowywane są szczegóły festiwalu. Już wiadomo, że główną gwiazdą muzyczną będzie duet Donatana i Cleo (na zdj.-źródło www.eska.pl)
 
– Tej pary artystów nikomu nie trzeba przedstawiać. Są absolutną czołówką polskiej sceny – podkreśla   Oskar Michalak z Brzeskiego Centrum Kultury. – Uzupełnieniem muzycznej propozycji w wydaniu Donatana i Cleo będzie Mesajah z zespołem Riddim Bandits oraz grupa Natural Dread Killaz. Staraliśmy się tak dobrać wykonawców, aby całość festiwalu zamknęła się w ramach muzyki hip-hopowej, reggae oraz popu i nowoczesnych brzmień, które dominują w europejskich trendach kultury.
 
Music Camp Brzeg 2014-impreza pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego-będzie wydarzeniem, które zapisze się w tegorocznym kalendarzu najlepszych imprez plenerowych naszego regionu. Zaplanowano ją na sobotę 23 sierpnia w miejskim amfiteatrze (ul. Chrobrego). Początek to godz. 17.00.
 
Festiwal jest jednym z czterech podobnych przedsięwzięć artystycznych, jakie od tego sezonu, co roku, będą odbywać się w Brzegu. Każdy z nich jest poświęcony innej dziedzinie sztuki: teatr z tańcem, film, plastyka z fotografią oraz muzyka.
Wstęp na Music Camp będzie biletowany. Cena wejściówki to 5 zł od osoby. Bilety będą sprzedawane od 1 sierpnia w Punkcie Informacji Turystycznej  (rynek-ratusz) oraz tuż przed koncertem
 
zdj. – www.eska.pl

 

Nie zapomnij udostępnić: