Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 maja, 2014 Tytuł artykułu

Podziękowania od Burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego za organizację Dni Księstwa Brzeskiego

Treść artykułu

 

 

 

 

 
Musisz żyć dla innych,
jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie”.
    Seneka
 
Podziękowania za organizację Dni Księstwa Brzeskiego 2014
 
Wyjątkowe „pierwsze cztery majowe dni” już za nami. Wyjątkowe, bo przeżyte w atmosferze nietuzinkowych Dni Księstwa Brzeskiego 2014, święta miasta, które splotło się z obchodami państwowymi Dnia Flagi, rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja oraz z jubileuszem przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wyjątkowe, gdyż pierwszy raz udało się organizatorom przeprowadzić wybory Księcia Brzeskiego czy miejską grę terenową – Brzeskie Manewry Książęce.
 
Z wielu stron słychać, że nie zabrakło atrakcji dla wszystkich. Dzięki Państwa zaangażowaniu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie w bogatej formule Dni Księstwa. Zainteresowanie mieszkańców, ponadprzeciętna frekwencja w brzeskim amfiteatrze, w klubach muzycznych, na stadionie czy podczas brzeskich Manewrów Książęcych są chyba najlepszą recenzją sukcesu tych Dni. Dowodzą, że każdy wysiłek ma sens. Że trud i Państwa praca zostały docenione.
 
Za całe zaangażowanie i trud włożony w wielomiesięczną organizację i sprawny przebieg Dni Księstwa Brzeskiego składam serdeczne podziękowania:   Dyrekcji i Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu, Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu, Uniwersytetowi Trzeciego Wieku przy WSHE w Brzegu, Zarządowi i Wolontariuszom Fundacji Rozwój w Brzegu, Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzegu,  Prezesowi, Zarządowi oraz Członkom BTP Stal Brzeg, Druhom i Druhom Hufca ZHP Brzeg, Państwu Angelice i Andrzejowi Rolskim z Coco Dance Center w Brzegu, Pani Janinie Koronkiewicz z Klubu Garnizonowego w Brzegu, Pani Małgorzcie Lityńskiej z Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w  Brzegu, Panu Pawełowi Kozerskiemu, Dyrektorowi Muzeum Piastów Śląskich w  Brzegu oraz Panu Krzysztofowi Olszewskiemu, Dyrekcji i Pracownikom MOSiR w Brzegu oraz Dyrekcji i Pracownikom BCK.
 
Liczę, że jeszcze nie raz będzie nam dane współpracować przy imprezach organizowanych dla mieszkańców Brzegu oraz gości, coraz liczniej odwiedzających nasze miasto.
 
Z wyrazami szacunku
Wojciech Huczyński
Burmistrz Brzegu
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: