Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 grudnia, 2013 Tytuł artykułu

Przedsiębiorco, zgłoś swoją firmę do projektu Opolskiej Karty Rodziny

Treść artykułu

 

 

 
Pomysł jest prosty – ułatwić rodzinom wielodzietnym oraz osobom starszym życie w naszym regionie. Poprawa jakości życia to nadrzędny cel projektu. Realizacja zakłada wprowadzenie powszechnego systemu zniżek oraz ulg za korzystanie ze świadczeń lub też usług instytucji publicznych podległych jednostkom samorządowym. Podobne kryteria zniżek lub stałych bonusów mogą zastosować przedsiębiorcy, handlowcy i właściciele wszelkich punktów usługowych, których zachęcamy do uczestniczenia w projekcie Opolskiej Karty Rodziny. Wystarczy tylko zadeklarować, że osoby korzystające z projektu będą miały w Państwa firmie lub punkcie usługowym zniżki lub inne formy rabatów ustalone przez Państwa indywidualnie.
 
Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Brzegu oraz osoby prowadzące działalność usługową do włączenia się w program Opolskiej Karty Rodziny. Rozwijając własną działalność gospodarczą poprzez budowę społecznego zaufania i wyrabianiu marki na lokalnym rynku, każdy z przedsiębiorców może wspomóc rozwój demograficzny własnej gminy i regionu, jak również zyskać dzięki planowanej kampanii promocyjnej w Brzegu oraz całym województwie opolskim.
 
Więcej informacji na temat programu Opolskiej Strefy Demograficznej dla przedsiębiorców chętnych do wzięcia udziału w przedsięwzięciu udzielają: Biuro Spraw Społecznych i Zdrowia (tel. 77  416 99 82 lub 77  404 71 35) Urzędu Miasta w Brzegu.
 
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: