Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 13 listopada, 2013 Tytuł artykułu

Zostań Wielkim Rozświetlaczem Brzegu i wygraj wycieczkę do fabryki czekolady!

Treść artykułu

 

 

 
I Ty możesz rozpalić całe miasto
Zostań Wielkim Rozświetlaczem Brzegu i wygraj wycieczkę do fabryki czekolady
 
Już 7 grudnia br., podczas 5. Świątecznej Iluminacji Brzegu, miasto rozbłyśnie 40 tysiącami kolorowych światełek, symbolizującymi 40 tysięcy mieszkańców. Uroczystego rozpalenia dokona zwycięzca konkursu na „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu 2013”, który startuje właśnie dziś i potrwa aż do 24 listopada br. Szczegóły wielkiej zabawy organizowanej po raz piąty przez Mondelez Polska, dostępne są na stronie www.wielkirozswietlacz.pl.
 
Zwycięzca konkursu, który już od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców miasta, oprócz niezwykłego tytułu „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu 2013”, otrzyma przywilej włączenia Świątecznej Iluminacji oraz bilet do słodkiego świata jednej z fabryk Mondelez Polska w Skarbimierzu. Rozpalenie 40 tysięcy światełek będzie jak co roku punktem kulminacyjnym grudniowej zabawy, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Brzegu i okolic.
 
Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie osoby, które tak jak my z radością oczekują na tę magiczną chwilę rozpalenia światełek. Już 7 grudnia ulica Długa zmieni się w najbardziej świąteczne miejsce w Brzegu – mówi Joanna Matryba, specjalista ds. komunikacji w Mondelez Polska.
 
Zasady są proste. Wystarczy wysłać maila na adres: zostan@wielkirozswietlacz.pl lub SMS o treści WR.imięnazwisko.odpowiedź na numer 71466 (koszt 1,23 zł
z VAT) i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to TY masz zostać Wielkim Rozświetlaczem Brzegu?”.Spośród wszystkich odpowiedzi nadesłanych w terminie od 11 do 24 listopada 2013, organizatorzy wybiorą najciekawszą i najbardziej oryginalną argumentację, a jej autora nagrodzą niezwykłym tytułem, słodkim koszem upominków, a także biletem do fabryki czekolady   w Skarbimierzu.
Tegoroczna Świąteczna Iluminacja rozpocznie się 7 grudnia br., w sobotę, o godzinie 14.00 przy siedzibie Brzeskiego Centrum Kultury. Głównym inicjatorem pomysłu jest Mondelez Polska Production, wiodąca firma branży spożywczej w Polsce, właściciel między innym dwóch fabryk zlokalizowanych w Skarbimierzu koło Brzegu (woj. opolskie). Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Brzegu oraz Urząd Miasta Brzeg.
 
W programie jak zwykle wiele konkursów, atrakcji rodzinnych i słodkich degustacji. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku będzie szczególnie mroźno i zimowo, a to za sprawą lodowej krainy, w jaką zmieni się Plac Polonii Amerykańskiej. Nie zabraknie oczywiście prezentów oraz wielkiego tortu urodzinowego z 5 świeczkami, do których dmuchania zaproszeni zostaną wszyscy mieszkańcy Brzegu i okolic. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już: Burmistrz Brzegu – Wojciech Huczyński, Starosta Powiatu Brzeskiego – Maciej Stefański, a także Dyrektorzy Fabryk Mondelez Polska ze Skarbimierza.
 
Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Brzegu i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Więcej szczegółów dostępnych jest na: www.swiatecznailuminacja.pl. 
Mondelēz International
 
Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest światowym potentatem w branży przekąsek
i światowym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia, cukierków, kawy oraz napojów. Jest również właścicielem wartych miliardy dolarów marek poprzednio należących do Kraft Foods, takich jak czekolady Cadbury i Milka, kawa Jacobs, ciasteczka LU, Nabisco i Oreo, napoje w proszku Tang i gumy do żucia Trident. W Polsce to marki znane i lubiane przez konsumentów takie jak czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, LU Petitki, Lubisie, Delicje, San, cukierki Halls oraz kawy: Jacobs, Maxwell House, Carte Noire, a także system gorących napojów Tassimo. Mondelēz International notowany jest w indeksach giełdowych tj.: Standard and Poor’s 500, NASDAQ 100 i Dow Jones Sustainability.
Mondelez Polska Production
 
Mondelez Polska Production Sp. z o.o. to siedem zakładów produkcyjnych w całej Polsce. Trzy
z nich zajmują się produkcją wyrobów czekoladowych, są to fabryki w Jankowicach, Bielanach Wrocławskich oraz Skarbimierzu, dodatkowo w Skarbimierzu zlokalizowana jest również fabryka gumy do żucia. Kolejne trzy fabryki znajdują się w Jarosławiu, Cieszynie oraz Płońsku, zajmują się one produkcją ciastek i wafli. Łącznie wszystkie zakłady zatrudniają ok. 2 700 osób. Wyroby
z naszych fabryk w Polsce trafiają na rynek polski oraz na rynki zagraniczne m.in. brytyjski, irlandzki oraz do Europy Wschodniej i Środkowej. Firma jest  aktywnym inicjatorem
i uczestnikiem projektów na rzecz społeczności lokalnych oraz wolontariatu pracowniczego.
Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron internetowych: www.enjoymdlz.pl
 
oprac. J.E. Matryba, Specjalista ds. Komunikacji
Mondelez Europe Services GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce
 
 

 

Nie zapomnij udostępnić: