Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 listopada, 2013 Tytuł artykułu

Bednarek walczy o tytuł najlepszego artysty świata! Sprawdź jak możesz oddać głos na Kamila!

Treść artykułu

 

 
Konkurs internetowy organizowany przez MTV cieszy się już sporym zainteresowaniem fanów muzyki na całym świecie. Telewizja ogłosiła dziesiątkę artystów, którzy będą walczyć o miano najlepszego na świecie wykonawcy i statuetkę MTV EMA 2013. Gala muzyczna zaplanowana jest na 10 listopada w Amsterdamie, a transmisja wydarzenia oczywiście w MTV. Głosować na Kamila można do 8 listopada za pośrednictwem internetu. Oto link na stronę MTV, gdzie można oddać głos:
 
http://pl.mtvema.com/glosowanie#cat=artysta-miedzynarodowy
 
W minionym roku ukazał się album "Jestem…", pierwszy krążek sygnowany   samodzielnie przez Kamila. Konkurentami Kamila w głosowaniu internetowym są m.in. Justin Biber, zespół One Direction.

Jak podaje MTV, we wcześniejszych etapach konkursu wyłoniono 37 artystów spośród 186 z całego świata, którzy walczyli o tytuł najlepszych wykonawców w swoich krajach. Na tym poziomie Bednarek pokonał w internetowym głosowaniu Ewelinę Lisowską, Donatana, Dawida Podsiadłę i Margaret. Znalazłszy się wśród 37 krajowych zwycięzców, musiał zmierzyć się ze swoimi odpowiednikami z Rosji, Czech i Słowacji, Węgier, Izraela, Rumunii oraz Słowenii, żeby znaleźć się wśród dziesięciu nominowanych do głównej nagrody.

 
Głosujmy na Kamila!
 
Fot. arch. UM-program "Bitwa na Głosy" TVP, w którym Kamil wraz z zespołem wokalnym wygrał dla Fundacji Rozwój z Brzegu 100 tys. zł.

 

Nie zapomnij udostępnić: