Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 stycznia, 2016 Tytuł artykułu

Finał WOŚP 2016. Podsumowanie

Treść artykułu

Takiego finału w Brzegu jeszcze nie było

Ponad 58 tysięcy to znak, że Brzeżanie mają dobre serca i chcą by Wielka Orkiestra Grała w Brzegu do końca Świata i jeden dzień dłużej.

Wszystko przebiegło sprawnie, pomimo wielu trudności, przeciwności udało nam się . Dlatego dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam przy organizacji 24 Finału. Patronat honorowy nad finałem objęli: Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Maciej Stefański oraz Burmistrz Brzegu Pan Jerzy Wrębiak.

Dla nas najważniejsza była dobra logistyka i bezpieczeństwo. Nikomu nic się nie stało, wszystko przebiegło pomyślnie i choć były momenty poślizgu na scenie to atmosfera jaka panowała w sztabie i przed BCK niwelowała każdą „straconą” minutę.

Dziękujemy wszystkim zespołem, wokalistom którzy otworzyli swoje serca i przy dźwiękach muzyki mierzyli z nami wysoko. Grali z nami: Sekcja wokalna BCK pod kierunkiem Pana Stanisława Szymochy, Black Drums Icon – nasze brzeskie „bębenki”, Grupa „ANTYTEMAT PRODUCTIONS” pod kierunkiem Pani Joanny Bilowickiej,  Zespół INWENCJA z Klubu Wojskowego 1 Pułku Saperów pod dowództwem Pani Jany Koronkiewicz, Grupa PETARDA z tarnowca, Nikola Warda z gitarzystą Marcinem Gołda, Dragon oraz Staff x 5 Element , Filipek.  Dziękujemy to dzięki Wam ten finał był muzyczny.

Wiele życzliwych słów usłyszałyśmy od wielu Brzeżan dziękujemy to motywuje do podnoszenia poprzeczki w samorozwoju, jeżeli było coś nie tak, przepraszamy.   Dziękujemy za ten finał i do zobaczenia.

Anna Głogowska i Magdalena Kłoda

 

Nie zapomnij udostępnić: