Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 maja, 2013 Tytuł artykułu

Zbuduj dom w Brzegu. Miasto sprzedaje atrakcyjne działki budownalne

Treść artykułu

Miasto przygotowało na sprzedaż 7 kolejnych nieruchomości w okolicach ulic Lompy i Wrocławskiej. Powstanie tam duże osiedle domów jednorodzinnych.

 
W obrębie nowopowstającego osiedla sprzedano blisko 30 działek. Obecnie miasto przygotowało nową ofertę. Dodajmy, że teren jest atrakcyjnie położony, na przedmieściach Brzegu w okolicy istniejącego osiedla domów jedno i wielorodzinnych przy ul. Zielonej i Lwowskiej (dawna Pstrowskiego).  W pobliżu jest kilka sklepów i jeden supermarket, piekarnia oraz przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, czyli Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi.
 
Oferowane aktualnie działki mają powierzchnię od około 6 arów ( pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie bliźniaczej ) do 13 arów ( pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ). Cena wywoławcza jest uzależniona od areału i wynosi od 55 tys. zł do 111 tys. zł za daną nieruchomość. Sprzedaż odbędzie się w drodze publicznej licytacji w dniu 28 maja w Urzędzie Miasta w Brzegu. Wadium należy wpłacić do dnia 24 maja tak aby zostało ono zaksięgowane na koncie Urzędu Miasta w Brzegu najpóźniej w tym dniu. Więcej informacji udziela Biuro Gospodarki Nieruchomościami i Lokalami Urzędu Miasta w Brzegu, Tel. 77  416 04 26.
Fot. Na nowym osiedlu powstaje coraz więcej domów jednorodzinnych.

 

Nie zapomnij udostępnić: