Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 listopada, 2012 Tytuł artykułu

Świąteczna Iluminacja w Brzegu. Przyjdź i baw się z nami 8 grudnia w centrum miasta!

Treść artykułu

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się najradośniejszy czas w roku, czyli okres Świąt Bożego Narodzenia! Po raz kolejny w centrum Brzegu, na Placu Polonii Amerykańskiej przy ul. Długiej rozbłyśnie 40 tysięcy światełek na specjalnej bożonarodzeniowej choince i ulicznych dekoracjach. Uroczystość Świątecznej Iluminacji zaplanowano 8 grudnia (sobota). Tego dnia tradycyjnie zapraszamy do Brzegu wszystkich, którzy chcą z nami rozpocząć wielki czas przygotowań do Bożego Narodzenia. Będą konkursy, zabawy dla dzieci, a przede wszystkim moc pozytywnej energii przekazywanej przez artystów. Swój przyjazd zapowiedział, jak zawsze Święty Mikołaj! Specjalną gwiazdą Świątecznej Iluminacji będzie Majka Jeżowska!

 

Ale Świąteczna Iluminacja to oczywiście poszukiwania „Wielkiego Rozświetlacza”, czyli osoby, która dokona włączenia-rozświetlenia światełek na choince i ozdobach ulicznych. Konkurs, w którym zostanie wyłoniony „Wielki Rozświetlacz” trwał od 12 do 18 listopada.
 

Głównym organizatorem imprezy jest Brzeskie Centrum Kultury, a tradycyjnie już firma Kraft Foods-sponsorem Świątecznej Iluminacji. Partnerami przedsięwzięcia są Urząd Miasta w Brzegu oraz Starostwo Powiatowe w Brzegu.

Poszukiwaniach „Wielkiego Rozświetlacza” towarzyszą dodatkowe przedsięwzięcia. Aby nasza choinka była jeszcze piękniejsza niż rok temu, firma Kratf Foods przekaże do brzeskich placówek oświatowych specjalne bombki, które będą ozdabiane właśnie przez uczestników zajęć z tych placówek. Ozdoby zostaną nie tylko zaprezentowane, ale udekorują scenę. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję swoimi oklaskami nagradzać bombki, które najbardziej przypadną im do gustu, a zwycięska ozdoba otrzyma tytuł „Najpiękniejszej bombki”.

 

Nie zapomnij udostępnić: