Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 stycznia, 2016 Tytuł artykułu

Finał akcji charytatywnej „Choroba nie odebrała mi piękna”. Jest już Kalendarz na 2016 rok!

Treść artykułu

Modelkami są kobiety, które chorowały bądź też nadal są w trakcie leczenia choroby nowotworowej. Pomysłodawcą wydania nietypowej publikacji-kalendarza z osobami dotkniętymi problemami nowotworu jest brzeżanka Małgorzata Puzyniak.

Pani Małgorzata jest jedną z osób, której wizerunek możemy zobaczyć na kalendarzu. Urząd Miasta w Brzegu oraz Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak od początku włączyli się w akcję wsparcia i promocji przedsięwzięcia. Jak podkreślała pomysłodawczyni, poza społecznym przekazem związanym z chorobą oraz osobami, których dotknęła, zależało jej na pokazaniu miejsc związanych z naszym miastem: zamku, ratusza, hoteli itp.

– Niezwykle cenna inicjatywa, godna naśladowania. Kalendarz jest piękny i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem efektów państwa zaangażowania – powiedział Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, podczas spotkania z Małgorzatą Puzyniak.

W przedsięwzięcie włączyło się wiele instytucji, firm i osób prywatnych. Kalendarz powstał pod egidą Fundacji Ludzie Ludziom i Ludzikom, zajmującej się m.in. pomaganiem w problematyce leczenia chorób nowotworowych. Kalendarz można nabyć poprzez stronę internetową Fundacji. Cena to 25 zł plus koszty wysyłki.

– Zachęcamy do kupienia kalendarza – dodaje Małgorzata Puzyniak.- Już dzisiaj zapraszam na wielką akcję charytatywną organizowaną przez nasze stowarzyszenie w Brzegu, 6 lutego w Brzeskim Centrum Kultury. Szczegóły wkrótce.

Finał akcji charytatywnej

Nie zapomnij udostępnić: