Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 listopada, 2020 Tytuł artykułu

Szkolenie on-line w zakresie rozliczania dotacji w ramach ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie organizowanym przez Departament Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Opolu

Treść artykułu

Departament Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Opolu będzie organizował szkolenie pn.: „Wybrane zagadnienia związane z rozliczaniem dotacji udzielonych na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne i zagrożenie epidemią szkolenie będzie miało charakter online i po pozytywnej weryfikacji zgłoszeń uczestnikom zostanie przesłany na wskazany adres e-mail link do bezpośredniej strony gdzie za  pośrednictwem aplikacji i komputera z aktywnym połączeniem internetowym będzie można uczestniczyć w szkoleniu.

Szkolenie dedykowane jest dla organizacji i innych uprawionych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego, które składają oferty w ramach otwartych konkursów ofert oraz w trybie pozakonkursowym na podstawie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Przewidywany czas szkolenia 5 godzin.

Szkolenie odbywać się będzie w dniu 27.11.2020 r. w godzinach 9:00-14:00 oraz w dniu 30.11.2020 r. w godzinach 14:00-19:00.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o wypełnienie zgłoszenia pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeI3iO7vEfguKj_bTuFRQRY49Ieri7G_7GNrJq55dbppO7Y8A/viewform?usp=sf_link

w terminie do 19.11.2020r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia!!!

Prowadzący Dariusz Melerowicz – Wieloletni Naczelnik Wydziału Kontroli Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie.

Nie zapomnij udostępnić: