Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 maja, 2020 Tytuł artykułu

Tarcza antykryzysowa dla ngo – opolski trzeci sektor online

Treść artykułu

Na jakie wsparcie można liczyć teraz? Gdzie konkretnie są pieniądze dla organizacji pozarządowych w ramach działań tarczy antykryzysowej?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, które działają społecznie, wolontariuszki i wolontariuszy, osoby działające w organizacjach pozarządowych.  Spotkanie opolskiego trzeciego sektora online odbędzie się we wtorek 12-go maja od 19:00 do 20:30. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prelegentami na spotkaniu będą: Beata Skorupińska – księgowa i doradca ngo oraz Tomasz Kwiatek – wicedyrektor PUP Opole.

Spotkanie moderować będzie Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty oraz twórca Talentowni.

Opolski trzeci sektor online jest kontynuacją zapoczątkowanego w 2019 roku cyklu działań wspierających opolski trzeci sektor w Talentowni. Tym razem w przestrzeni wirtualnej. W odpowiedzi na aktualne potrzeby. Każda osoba, która zgłosi chęć udziału, zapisze się w formularzu otrzyma maila z informacją o danych technicznych oraz linka do spotkania. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Mail zostanie przesłany do wtorku (12-go maja) do godziny 17:00. Zapisy na wydarzenie możliwe tylko do wtorku (12-go maja) do godziny 16:00.

Dużo spokoju i zdrowia życzy zespół Fundacji Kwitnące Talenty

Zapisy tutaj: https://app.evenea.pl/event/opolski3sektor3/

Nie zapomnij udostępnić: