Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 września, 2016 Tytuł artykułu

Zawody kajakowe przełożone na 24 września 2016 r.

Treść artykułu

Zaplanowane pierwotnie na minioną sobotę (17 września) zawody kajakowe, odbędą się w najbliższą sobotę (24 września) o godzinie 16.00. Rozegranie ich w pierwszym terminie uniemożliwiły opady deszczu. Przypominamy, że zawody te kończą sezon 2016 na Marinie i mogą się na nie zgłaszać dwójki reprezentujące brzeskie Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne, dla których będzie prowadzona osobna klasyfikacja.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.

Będą to już jedenaste zawody kajakowe na brzeskiej przystani. Pierwsze odbyły się w 2013 roku podczas II Brzeskiej Wakacjady. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a uczestnictwo jest bezpłatne.

Rozegranie zawodów uzależnione jest od dobrych warunków atmosferycznych oraz odpowiedniego stanu wody. W przypadku złych warunków zostaną one przełożone na inny termin, o czym będziemy na bieżąco informować.

Uczestnicy:

– zespoły dwuosobowe.

– kategorie: żeńska, męska i mieszana.

– oprócz klasyfikacji open będą osobne wyniki dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

– osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych i powinny być pod opieką osoby dorosłej.

System zawodów:

– zespoły startują pojedynczo po wyznaczonej na Odrze trasie, klasyfikacja będzie ustalona na podstawie osiągniętych czasów.

– zawody są o charakterze amatorskim i mają formę rekreacyjną.

Zgłoszenia:

– do 22 września (czwartek) (skład, miejscowość pochodzenia zespołu lub szkoła, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl

Miejsce:

– Marina Brzeg – Przytań na Odrze, Plac Drzewny

Termin: 24 września (sobota), godzina 16.00.

Na miejscu zawodów trzeba się zgłosić pół godziny przed ich rozpoczęciem w celu weryfikacji, nie zweryfikowani uczestnicy nie wezmą udziału w zawodach.

UWAGA!!!

W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy zapewniają opiekę ratownika.

Szczegóły na www.stadion.brzeg.pl/mosir

i pod numerem telefonu 504 197 872.

e-mail: aquapark@brzeg.pl

Nie zapomnij udostępnić: