Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 września, 2016 Tytuł artykułu

Roman Zok gościem Burmistrza Brzegu

Treść artykułu

Organizator biegu „Nocna Dycha” i prezes klubu lekkoatletycznego „Kotwica” był gościem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka. Roman Zok przedstawił Burmistrzowi nagrodę, którą stowarzyszenie otrzymało w Krynicy, jako ciekawą inicjatywę społeczną i wydarzenie sportowe. Jerzy Wrębiak przekazał gratulacje dla całego stowarzyszenia.

Podczas spotkania poruszano kwestie organizacji „Nocnej Dychy” w przyszłym roku. Roman Zok podkreślał, że wydarzenie to zyskało sławę w całym kraju. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak zapewnił o swoim wsparciu dla organizatorów biegu i zadeklarował pełną pomoc w organizacji wydarzenia.

– „Nocna Dycha” jest jedną z tych imprez sportowych, które promują nasze miasto. Wielokrotnie to mówiłem, ale powtórzę po raz kolejny: organizatorzy biegu skupieni wokół Kotwicy to ludzie dobrej woli, wolontariusze, którzy bezinteresownie pracują na rzecz rozwoju sportu i rekreacji w naszym mieście. Wszystkim tym osobom, za pośrednictwem Pana Romana Zoka, składam serdeczne podziękowania. Przekazuję wyrazy uznania za trud organizacji takiego wydarzenia, jakim jest „Nocna Dycha”. Na pewno osobiście będę wspierać Państwa działania, jak miało to miejsce dotychczas – powiedział Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: