Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 września, 2016 Tytuł artykułu

Kresowy Jarmak Mariacki i Dni Kultury Kresowej. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak i Towarzystwo Miłośników Lwowa serdecznie zapraszają

Treść artykułu

Zapraszamy na dwa wydarzenia, które tematyką przeniosą nas na dawne Kresy II Rzeczypospolitej. Przed Brzeskim Centrum Kultury przygotowaliśmy Jarmark. Natomiast środowisko lwowiaków zaprasza na doroczne kultywowanie tradycji ze swoich rodzinnych stron.

Jarmark ulokowany zostanie tradycyjnie na Placu Polonii Amerykańskiej, przed Brzeskim Centrum Kultury. Zostaną tam ustawione stosika handlowe, w których będzie można nabyć m.in. regionalne potrawy, rękodzieło artystyczne. Będą też występy artystyczne na specjalnie ustawionej scenie przed BCK. Stoiska handlowe będą czynne w godz. 10-18 od 22 do 25 września.

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak wspólnie z Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich zaprasza także do wzięcia udziału w Dniach Kultury Kresowej, które są organizowane równocześnie z Jarmarkiem (24 i 25 września).

Ceremonia oficjalnego otwarcia obu wydarzeń oraz powitania gości przez Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka i Panią Alicję Zbyryt, prezesa TMLiKP-W zaplanowana jest na 24 września na godz. 14.00 przed BCK. Serdecznie zapraszamy.

 

Szczegóły na plakatach poniżej.

JarmarkPlakat Lwów

 

Nie zapomnij udostępnić: