Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 września, 2016 Tytuł artykułu

Nowe miejsce do odpoczynku w Parku Wolności

Treść artykułu

Duża ławka okalająca dąb na Słonecznej Polanie w Parku Wolności jest już do dyspozycji mieszkańców i turystów. Szczególnie w upały można schronić się w cieniu drzewa, odpoczywając na nowym siedzisku.

– Cieszę się, że zamontowaliśmy nową ławkę właśnie w tym miejscu – mówi Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, z inicjatywy którego ustawiono nowe urządzenie. – Jest to dodatkowe miejsce odpoczynku, do poczytania książki czy po prostu spotkania się z przyjaciółmi.

Przypomnijmy, że od kilku miesięcy w mieście, szczególnie z parkach, trwa wymiana ławek na nowe. Stare zniszczone lub zdezelowane siedziska zastępują stylowe siedziska. Zmiany zauważy każdy, kto chociaż na chwilę odwiedzi parki. Warto dodać, że w miejsce starych ławek, poza nowymi, ustawiane są także dodatkowe ławki.

– Staram się, aby w naszych parkach nie zabrakło miejsca do odpoczynku. Dotychczas mieszkańcy mieli wiele uwag, że w mieście takim jak Brzeg, słynącym z zieleni, brakowało miejsca do odpoczynku. Dlatego trzeba było to pilnie zmienić – podsumowuje Burmistrz Jerzy Wrębiak.

Nie zapomnij udostępnić: