Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 września, 2016 Tytuł artykułu

Na bezdrożach z brzeskim stowarzyszeniem 4×4. Mistrzostwa Polski w jeździe 6 godzinnej

Treść artykułu

To było wyjątkowe przeżycie dla wszystkich, którzy w sobotę postanowili odwiedzić bazę naszego brzeskiego stowarzyszenia 4×4. Mieście się w Skarbimierzu Osiedle na tyłach dawnego lotniska wojskowego i tego dnia była miejscem zmagań Mistrzostw Polski w jeździe 6 godzinnej (3 godziny jazdy po specjalnie przygotowanych bezdrożach, potem godzina przerwy i następne trzy godziny zmagań).

W zawodach wzięły udział ekipy z różnych stron Polski, od Podkarpacia i Podlasia, aż po Śląsk. Partnerem wydarzenia był Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który ufundował puchary dla najlepszych ekip. W imieniu włodarza miasta (przebywającego na delegacji służbowej na uroczystościach w partnerskim  mieście Beroun) puchary przekazał wiceburmistrz Bartłomiej Kostrzewa.

Zarówno organizatorzy jak i ekipy biorące udział w imprezie zgodnie przyznali, iż nie jest to na pewno ostatnie wydarzenie tego typu w Skarbimierzu i Brzegu. Są już dalsze plany współpracy na przyszłość z 4×4 oraz wszystkimi miłośnikami jazdy po bezdrożach.

Warto dodać, że 4×4 zorganizowało wydarzenie z oprawą muzyczną i koncertami, a w zawodach wspomogła ich także brzeska Jednostka Strzelecka.

Nie zapomnij udostępnić: