Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 września, 2016 Tytuł artykułu

Akcja Rewitalizacja na Wielkim Grillowaniu

Treść artykułu

27 sierpnia 2016 w brzeskiej Marinie odbyły się konsultacje społeczne Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Brzeg na lata 2016 – 2022. W trakcie spotkania mieszkańcy mogli wyrazić swoje opinie i zgłaszać propozycje przedsięwzięć, które będą prowadzone na wyznaczonym obszarze rewitalizacji.

Akcja Rewitalizacja, to już drugie spotkanie konsultacyjne w ramach prac nad dokumentem Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Brzeg. Pierwsze odbyło się 16 lutego 2016 roku w brzeskim ratuszu. Podczas spotkania zaprezentowano zasady i wytyczne dotyczące tworzenia programów rewitalizacji oraz przedstawiono projekty rewitalizacyjne zrealizowane w Brzegu, w latach 2007-2013.

Tym razem przedstawiciele poznańskiej firmy Atrium Grupa Doradcza, którzy pełnią rolę konsultantów zewnętrznych przy opracowaniu dokumentu, odwiedzili brzeską Marinę, by w trakcie trwającego tam festynu z okazji zakończenia wakacji, zaprezentować obszar rewitalizacji i porozmawiać z mieszkańcami na temat proponowanych działań rewitalizacyjnych. Mieszkańcy mieli także okazję wypełnić formularz ankietowy, którego wyniki umożliwią w dalszym etapie opracowania Programu, dobór odpowiednich działań rewitalizacyjnych.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, którzy w nagrodę za poświęcony przez ich rodziców czas na wypełnienie ankiety, otrzymali balony wypełnione helem lub brali udział w innych ciekawych animacjach.

Mieszkańców, którzy 27 sierpnia 2016 nie mogli wziąć udziału w spotkaniu konsultacyjnym, a chcieliby podzielić się swoją opinią, zapraszamy do wypełnienia ankiety internetowej. Dostępna jest TUTAJ

Propozycje projektów rewitalizacyjnych (formularz karty projektu dostępny jest w załącznikach), prosimy:

– przesłać drogą elektroniczną do Biura Budownictwa i Inwestycji Urzędu Miasta w Brzegu na adres piotr.serwadczak@brzeg.pl

– przesłać drogą elektroniczną bezpośrednio do wykonawcy na adres biuro@atrium-grupa.eu (proszę w temacie wpisać Rewitalizacja-Brzeg)

– przekazać osobiście do Biura Budownictwa i Inwestycji Urzędu Miasta w Brzegu (pokój 102 na I piętrze w budynku A)

Nie zapomnij udostępnić: