Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 czerwca, 2016 Tytuł artykułu

Startuje Brzeska Letnia Liga Piłkarska

Treść artykułu

W sobotę – 2 lipca odbędzie się pierwszy turniej V edycji Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej – cyklu turniejów 5-osobowej piłki nożnej. Będą to pierwsze zawody V Brzeskiej Wakacjady – letnich zmagań dla dorosłych i młodzieży. Początek turnieju o godzinie 11.00. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Brzeska Letnia Liga Piłkarska to cykl niezależnych od siebie 4 turniejów, z których 3 najlepsze będą wliczane do ogólnej punktacji. Na tej podstawie zostaną wyłonione 4 najlepsze zespoły, które wezmą udział w Final Four – turnieju, który rozstrzygnie o tym kto wygra tegoroczną edycję ligi. Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne.

Uczestnicy:

– kategoria open.

– bramkarz + 4 zawodników w polu + ewentualny handicap jako 6. zawodnik do 14. roku życia (urodzony w 2002 lub młodszy) + ewentualny handicap jako 7. kobieta + maksymalnie 5 rezerwowych.

– jedna osoba może grać tylko w jednym zespole.

– w jednej drużynie w ciągu całego cyklu może zagrać maksymalnie 14 osób.

– w Final Four mogą wystąpić tylko osoby, które zagrały w co najmniej jednym turnieju eliminacyjnym.

System rozgrywek:

– dostosowany do liczby zgłoszonych zespołów, „Final Four” – półfinały (1 z 4, 2 z 3) oraz mecze o 3. i 1. miejsce.

– mecz trwa 2×10 minut

– rozgrywki odbywają się na boiskach piłkarskich ze sztuczną trawą o wymiarach zbliżonych do: 50m x 30m, bramki 5m x2m.

Zgłoszenia:

– najpóźniej w czwartek przed każdymi zawodami (nazwa, miejscowość pochodzenia i skład zespołu z zaznaczonymi zawodnikami do 14. roku życia, numer telefonu kapitana) – na adres aquapark@brzeg.pl

Miejsce:

– Stadion Miejski w Brzegu, ul. Sportowa.

– mecze będą rozgrywane na boiskach przygotowanych na sztucznej murawie, w związku z tym można grać tylko i wyłącznie w obuwiu tzw. szutrówkach, halówkach lub lankach. Obowiązuje bezwarunkowy zakaz gry w metalowych korkach oraz długich.

Terminy (mogą ulec zmianie):

2 lipca (sobota), godzina 11.00

16 lipca (sobota), godzina 15.00

30 lipca (sobota), godzina 11.00

7 sierpnia (niedziela), godzina 15.00

20 sierpnia (sobota), godzina 11.00 – FINAL FOUR

Na miejscu zawodów trzeba się zgłosić pół godziny przed ich rozpoczęciem w celu weryfikacji, nie zweryfikowani uczestnicy nie wezmą udziału w zawodach.

Punktacja Grand Prix: 1. miejsce – 30 pkt.; 2. miejsce – 24 pkt.; 3. miejsce – 21 pkt.; 4. miejsce – 18 pkt.; 5. miejsce – 16 pkt.; 6. miejsce – 14 pkt.; 7. miejsce – 12 pkt.; 8. miejsce – 10 pkt.; 9. miejsce – 8 pkt.; 10. miejsce – 7 pkt.; 11. miejsce – 6 pkt.; 12. miejsce – 5 pkt.; 13. miejsce – 4 pkt.; 14. miejsce – 3 pkt.; 15. miejsce – 2 pkt.; 16. miejsce            –              1 pkt.

UWAGA!!!

W rozgrywkach mogą brać udział wszyscy chętni i udział w nich jest dobrowolny. Osoby niepełnoletnie mogą grać tylko po okazaniu pisemnej zgody rodziców. Drużyny i zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i występują w rozgrywkach na własną odpowiedzialność. Organizatorzy nie zapewniają napojów.

Szczegóły na www.stadion.brzeg.pl/mosir

i pod numerem telefonu 504 197 872.

e-mail: aquapark@brzeg.pl

Nie zapomnij udostępnić: