Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 czerwca, 2016 Tytuł artykułu

„Z rodziną po zdrowie” – Festyn Rodzinny w „Dwójce”

Treść artykułu

W piękną słoneczną sobotę od godzin porannych w ogrodzie Przedszkolnym na Festynie Rodzinnym, zorganizowanym przez Radę Rodziców wraz z personelem Przedszkola, spotkały się na wspaniałej zabawie całe Rodziny dzieci z naszej Placówki. Gościem naszego festynu była  Przewodniczącą Rady Brzegu Pani Barbara Mrowiec, która miała okazję poznać naszych wspaniałych i aktywnych Rodziców.

Festyn rozpoczęli Rodzice z gr II wystawieniem baśni „ Śpiąca Królewna”. Była to dla dzieci wielka niespodzianka, bo po raz pierwszy miały okazję zobaczyć rodziców w roli aktorów.

Były brawa i owacje. Natomiast  dzieci,  pod kierunkiem nauczycielek, przygotowały  wspaniałe występy i własnoręcznie wykonane prezenty z okazji Dnia Mamy i Taty.   Po zakończeniu części artystycznej rozpoczęły się piknikowe zabawy, które zintegrowały całą społeczność Przedszkolną.  W konkurencjach sportowych, konkursach, wspólnej Zumbie, loterii fantowej i wielu innych atrakcjach brali udział wszyscy uczestnicy Festynu.  Dzięki wspaniałym wypiekom Rodziców, grillowanym przez tatusiów dzieci kiełbaskom oraz przedszkolnej grochówce, Rodziny wraz z dziećmi mogły odpoczywać  w cieniu drzew i korzystać ze sprzętu ogrodowego.

Dochody ze sprzedaży smakołyków i loterii fantowej Rada Rodziców przeznaczyła na zakup strojów do poloneza.

Dzięki współpracy całej społeczności przedszkolnej, bardzo dużemu zaangażowaniu SUPER RODZICÓW naszych wychowanków, jeszcze długo będziemy wspominać naszą wspólną zabawę, a na kolejną jesteśmy umówieni w przyszłym roku szkolnym.

Nie zapomnij udostępnić: