Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 czerwca, 2016 Tytuł artykułu

Zapraszamy 5 czerwca na stadion do Brzegu. Klub Kotwica organizuje Piknik Lekkoatletyczny

Treść artykułu

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak otworzył 3. Piknik Lekkoatletyczny na brzeskim stadionie organizowany przez społeczność klubu lekkoatletycznego „Kotwica”. Gościem specjalnym był opolanin Janusz Trzepizur, lekkoatleta, olimpijczyk i reprezentant naszego kraju m.in. na olimpiadzie w Moskwie.

Trzeba przyznać, że „Kotwica” po raz kolejny udowodniła, że jest w stanie zachęcić mieszkańców do czynnej rekreacji sportowej. Piknik jest kolejną okazją, podczas której społeczność klubu „Kotwica” zaprosiła wszystkich chętnych (dzieci i ich opiekunów) do udziału w grach i zabawach lekkoatletycznych. „Kotwicy” tradycyjnie pomogli sponsorzy oraz inne instytucje w tym brzeska Policja i Straż Pożarna.

  • Wydarzenie ma charakter rodzinnego pikniku połączonego z rekreacją, z czego bardzo się cieszę. „Kotwica” po raz kolejny włącza się aktywnie w rekreację i sport naszego miasta, za co składam gratulacje i jednocześnie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia – ocenia Burmistrz Jerzy Wrębiak.
Nie zapomnij udostępnić: