Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 maja, 2016 Tytuł artykułu

Kolejny sukces tancerzy ze szkoły Coco Dance Center. Gratulacje dla trenerów i tancerzy!

Treść artykułu

Już po raz 8 w tym sezonie Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center reprezentowała Brzeg na Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym. Tym razem, w minioną sobotę, prezentowali się w Świdnicy. Na 15 prezentacji aż 13 zostało nagrodzonych i wyróżnionych. W kategorii Solo Taniec Współczesny – Viktoria Rolska zdobyła I miejsce a Amanda Piszczek stanęła na III miejscu podium. Duet Amanda Piszczek i Inga Kiełtyka również wytańczył I miejsce a zaraz za nimi uplasował się duet Maja Ceremuga i Klaudia Chruszczewska z II miejscem. Grupa Projektownia zdobyła I i II miejsce w formacjach i mini formacjach, a reprezentująca Miejsko Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim, Grupa RED wytańczyła I miejsce w mini formacjach. Wszystkie prezentacje w kategorii Taniec Współczesny przygotował Andrzej Rolski.

Po raz pierwszy w kategorii Solo Hip hop zaprezentowała się Karolina Mielnik, a w duetach Ava Kmieciak i Julia Kołtowska. Do finału awansowali Kacper Majgier i Konrad Niżnik. Mały Detal wytańczył III miejsce oraz Wyróżnienie w mini formacjach i formacjach. Wisienkąna torcie po raz kolejny był występ Detalu, który w najstarszej kategorii wiekowej wytańczył 2 miejsce, zostawiając za sobą sporą konkurencję z całej Polski. Dodajmy, że grupa RED z Lewina Brzeskiego, w tej kategorii została Wyróżniona! Wszystkie prezentacje Hip Hopowe przygotował Dariusz Mrowiec.

Całej tanecznej ekipie Coco Dance Center gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy, szczególnie, że przed Instruktorami i tancerzami jeszcze kilka Ogólnopolskich Festiwali m.in. we Wrocławiu i Gorzowie!

Nie zapomnij udostępnić: