Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 lutego, 2016 Tytuł artykułu

Goście z parafii w Bourg en Bresse z wizytą w Brzegu.

Treść artykułu

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak podjął w poniedziałek (22 lutego 2016 r.) członków delegacji z Bourg en Bresse, którzy z ramienia tamtejszego Kościoła odpowiadają za organizację przyjazdu pielgrzymów do Brzegu, w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Na czele delegacji stał Ojciec Laurent Revel, któremu towarzyszyli Manon Jacquet, Chislaine Carrichon, Rafaele de Haas oraz pełniący rolę tłumacza-Jonathan Marynowski. Z gośćmi z Francji przybyli również brzescy koordynatorzy zbliżającego się święta młodzieży, z księdzem Marcinem Czerepakiem, proboszczem brzeskiej parafii p.w. Miłosierdzia Bożego.

Burmistrz Wrębiak zapoznał się ze wstępnymi planami wizyty młodych pielgrzymów w brzeskich parafiach. Warto wspomnieć że Brzeg odwiedzi około 250 pielgrzymów z Francji i Włoch. W Skarbimierzu zagości 50 pielgrzymów z Niemiec, zaś Czepielowice (gm. Lubsza) będą przez kilka dni domem dla gości z Kamerunu. Burmistrz, za pośrednictwem Ojca Ravel przekazał pozdrowienia wszystkim przyjaciołom z Bour en Bresse.

Nie zapomnij udostępnić: