Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 marca, 2017 Tytuł artykułu

Opolska Dziecięca Politechnika- start projektu w Brzegu

Treść artykułu

Gmina Brzeg wspólnie z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej rozpoczęła realizację projektu pod nazwą: „Techniczna Pobudka – program rozwoju zainteresowań technicznych dzieci i młodzieży z regionu brzeskiego”. Cykl spotkań 11 marca 2017 r. w Ratuszu Miejskim zainaugurowali: Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak wraz z prof. Anną Król- pomysłodawczynią i opiekunem Opolskiej Dziecięcej Politechniki.
„Techniczna Pobudka” skierowana jest do 75 uczniów szkół podstawowych z regionu brzeskiego w wieku 10-12 lat. Każdy uczestnik weźmie udział w 11 spotkaniach naukowych, wykorzystujących metodykę aktywizującą i interaktywną.
Zajęcia będą odbywać się w wybrane soboty do czerwca 2017, w salach brzeskiego Ratusza oraz na Politechnice Opolskiej. Wykłady, warsztaty oraz pokazy laboratoryjne prowadzone będą w sposób przystępny dla Młodego Słuchacza, z zapewnieniem najwyższych form atrakcyjności na wzór zajęć dydaktycznych dla studentów, które na co dzień praktykowane są w Politechnice Opolskiej.

Nie zapomnij udostępnić: