Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 września, 2016 Tytuł artykułu

Konferencja podsumowującą projekt „Archipelag Skarbów”. Brzeg uczestniczy w przeciwdziałaniu alkoholizmowi i narkomanii

Treść artykułu

Nauczyciele i dyrektorzy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych uczestniczący w projekcie edukacyjnym dotyczącym profilaktyki antynarkotykowej i antyalkoholowej wzięli udział w konferencji podsumowującej działania prowadzone w brzeskich szkołach. Spotkanie miało miejsce w ratuszu miejskim, a projekt podsumowali specjaliści z ośrodka szkolenia oraz organizator przedsięwzięcia Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Burmistrz podziękował specjalistom za szkolenia, natomiast nauczycielom za zaangażowanie w pilotowanie projektu w swoich szkołach.

Warto także wyjaśnić, o czym informuje ośrodek szkoleniowy, że „Program “Archipelag Skarbów” powstał na bazie programu profilaktyki zintegrowanej “Wyspa Skarbów” rekomendowanego przez CMPPP dla młodzieży gimnazjalnej i ze szkół średnich w latach 2003-2006. W porównaniu z “Wyspą Skarbów”, “Archipelag Skarbów” jest oddziaływaniem znacznie nowocześniejszym i bardziej rozbudowanym.Program został pomyślany jako uzupełnienie i wzmocnienie szkolnego programu profilaktycznego i wychowawczego, i został przygotowany zgodnie z założeniami modelu profilaktyki zintegrowanej. Dzięki szerokiemu zakresowi treści i szerokiemu spektrum udowodnionych efektów program dobrze nadaje się do roli czynnika wiążącego i podsumowującego inne elementy programu profilaktycznego szkoły”.

 

Nie zapomnij udostępnić: