Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 maja, 2016 Tytuł artykułu

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Brzegu

Treść artykułu

Dzień Matki i Ojca to dni, które uroczyście obchodzone są w każdej rodzinie, również tej przedszkolnej. Tradycją stało się, iż z okazji „Dnia rodziny” w Przedszkolu Publicznym nr 5 organizowany jest  festyn, na który zapraszamy wychowanków wraz z rodzicami.

W tym roku festyn ten odbył się dnia 20 maja i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród zaproszonych gości.

Obchody „Dnia Rodziny” rozpoczęliśmy występami wszystkich grup przedszkolnych. W pięknej majowej aurze dzieci prezentowały piosenki, krótkie układy taneczne oraz wiersze dedykowane rodzicom. Przygotowany program był bardzo różnorodny i znalazły się w nim również utwory w języku angielskim. Wspólne występy stały się okazją do pożegnania idących do szkoły starszaków oraz rozdania złotych i srebrnych odznak PTTK „Siedmiomilowe Buty”.

Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom wykonane przez siebie prezenty i wszyscy udali się na piknik do ogrodu przedszkolnego. Tam  czekało na gości wiele atrakcji, które miały za zadanie uprzyjemnić im ten wyjątkowy dzień. Dzieci z radością oddawały się zabawie na dmuchanych zamkach. Rodzice  zaś beztrosko biesiadowali przy słodkim cieście  i kiełbaskach.

W tak przyjemnej atmosferze czas upłynął nam niemal błyskawicznie i ani się spostrzegliśmy popołudnie przekształciło się w wieczór, a przedszkolny „Dzień Rodziny” dobiegł końca.

W tym miejscu składamy wielkie podziękowania Radzie Rodziców za jej aktywny wkład w organizację festynu . Wielki ukłon w stronę Rodziców naszych wychowanków, którzy upiekli pyszne ciasta.

Monika Kużdżał

Nie zapomnij udostępnić: