Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 maja, 2016 Tytuł artykułu

Kolorowy Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 11

Treść artykułu

14 maja w Przedszkolu Publicznym nr 11 w Brzegu  odbył się  KOLOROWY FESTYN RODZINNY

Ogród przedszkolny tętnił życiem, a majowe słoneczko już od rana witało przedszkolaki z całymi rodzinami.  Każda z grup miała swój charakterystyczny kolor rozpoznawczy, w który „przebierały” się całe rodziny. Grupa I to zieloni, grupa II -żółta, grupa III- czerwoni, grupa IV-pomarańczowi, grupa V- niebiescy, grupa VI -biali.  Wszystkie grupy przygotowały występy artystyczne dla swoich Rodziców -nawiązując tym samym do Dnia Mamy i Taty. Całe rodziny, na przekór obiegowym opiniom, iż rodzice XXI wieku na nic nie mają czasu, spędzili z nami sobotni dzień. Atrakcji bowiem nie brakowało: była loteria fantowa z cennymi fantami, zumba z udziałem dzieci i rodziców, zawody sportowe z cennymi nagrodami, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, grill, pyszności ze staropolskiej kuchni, kawa i domowe wypieki, naturalny sok owocowy-w ramach realizacji programu „Wiem, co jem”, licytacja wyśmienitego tortu oraz zabawy taneczne przy dźwiękach wspaniałej orkiestry w skałdzie : Michałek Wielgus i Tata :)

Swoją obecnością zaszczyciła nas Przewodnicząca Rady Miejskiej Brzegu Pani Barbara Mrowiec.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Dyrekcja przedszkola podkreśliła, że Rodzice naszych przedszkolaków mogą czuć się dumni, bo ich miłość i zaangażowanie procentują. „Wychowujecie wspaniałych młodych ludzi, którzy z pasją odkrywają świat i swoje możliwości”

Drogie Rodziny! Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę!!!!

Składamy również podziękowania naszym darczyńcom!

Przygotowała: Joanna Gnatowicz

Nie zapomnij udostępnić: