Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 31 marca, 2016 Tytuł artykułu

Burmistrz nagrodził najzdolniejszych uczniów. Komputery przekazała brzeska firma informatyczna „Piomar”

Treść artykułu

Nagrodzeni to Wiktoria Szymańska (uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3) oraz Kamil Kowalewski (gimnazjalista z Zespołu Szkół nr 1). Ceremonia przekazania nagród ufundowanych przez Marka Sorokę, właściciela brzeskiej firmy informatycznej „Piomar” miała miejsce w gabinecie Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.

– Cieszę się, że mogę przekazać Wam te komputery i myślę, że będzie z nich korzystać podczas dalszej edukacji – powiedział Burmistrz Jerzy Wrębiak przekazując notebooki. – Zostaliście wybrani z grona wielu najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, zatem należą się Wam szczególne gratulacje. Życzę wielu sukcesów, gratulując rodzicom tak zdolnych dzieci. Sponsorowi, Panu Markowi Soroce, dziękuję za cenną inicjatywę i wsparcie dla naszych uczniów. Nie jest to bowiem pierwszy raz, kiedy firma mająca siedzibę w naszym  mieście wspiera lokalną społeczność.

Wiktoria i Kamil opowiadali Burmistrzowi o swoich planach na przyszłość. Kamil zamierza kształcić się w jednym z wrocławskich liceów, natomiast Wiktoria chce kontynuować naukę w Publicznym Gimnazjum nr 3.W uroczystości uczestniczyli też rodzice nagrodzonych uczniów.

Nie zapomnij udostępnić: