Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 kwietnia, 2016 Tytuł artykułu

Finał Wojewódzkich XVI edycji turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Treść artykułu

Finały Wojewódzkich XVI edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” już po raz kolejny odbywają się w Brzegu. W dniach od 1 do 2 kwietnia 2016r. na Stadionie Miejskim w Brzegu gościmy blisko 72 drużyny w kategorii U-8, U-10 i U-12 chłopców oraz dziewczynek. 1 kwietnia swoje Finały będą rozgrywać chłopcy i dziewczęta z kategorii U8 oraz dziewczynki z kategorii U-10. Z kolei 2-go kwietnia swoje zawody rozgrywać będą chłopcy i dziewczynki w kategorii U-12 oraz chłopcy w kategorii U-10.

Inauguracji turnieju dokonał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak wraz z Wiesławem Korkiem, wiceprezesem Opolskiego Związku Piłki Nożnej, a także Piotrem Popiołkiem, koordynatorem turnieju w województwie opolskim z ramienia OZPN.

  • Witam wszystkich w naszym mieście i gratuluję, że udało się Wam dostać do finałów turnieju w regionie. Brzeski stadion ma bogatą historię, począwszy od budowy w związku z olimpiadą w 1936 roku, a skończywszy na ostatnich wydarzeniach związanych z występami naszych krajowych reprezentacji młodzieżowych – powiedział Burmistrz Jerzy Wrębiak. – Dla reprezentantów kraju brzeski stadion jest szczęśliwym miejscem, ponieważ dotychczas wygrywali wszystkie spotkania. Życzę Wam również sukcesów i sportowej rywalizacji. Dziękuję władzom OZPN za dotychczasową bardzo dobrą współpracę i zorganizowanie finału w naszym mieście.

 

Źródło: za zgodą OZPN Opole

Program zawodów w załączniku.

Nie zapomnij udostępnić: