Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 marca, 2016 Tytuł artykułu

Przedszkole nr 8 informuje. Sprawdź, jak spędzają czas dzieci w placówce

Treść artykułu

Teatr Kurtyna w Przedszkolu nr 8

W ramach współpracy z PSP nr 1 dnia 04.03.2016r. gościliśmy w naszym przedszkolu szkolny teatr KURTYNKA, który przybył do nas z przedstawieniem pt. „Calineczka”.

Wspaniali aktorzy (uczniowie PSP nr 1)  przenieśli dzieci w świat małej dziewczynki imieniem  Calineczka . Bajka o malutkiej dziewczynce, mierzącej zaledwie cal wzrostu, bardzo spodobała się naszym przedszkolakom, które z zaciekawieniem oglądały jej przygody.  Wzruszająca muzyka, kolorowe stroje kukiełki oraz scenografia pozwoliły aktorom na pokazanie całego piękna tej bajki. Dzieci były zachwycone!

Dziękujemy za miłe przeżycia teatralne i zapraszamy z kolejnymi przedstawieniami.

Nauczycielki PP8

 

 

 

 Zajęcia taneczno – ruchowe w Przedszkolu nr 8

Nasze przedszkole dba o rozwój fizyczny swoich wychowanków proponując różnorodne zajęcia między innymi zajęciom taneczno – ruchowe zgodnie z hasłem „ Ruch to zdrowie i świetna zabawa !!!”

1 marca  w naszym przedszkolu rozpoczęły się dodatkowe cykliczne zajęcia taneczno –  ruchowe (połączenie tańca i fitnessu) prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę Zumby. Przedszkolaki bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktorki, bawiąc się przy muzyce w rytmach tańców latynoskich, hip -hopu i nie tylko. Zajęcia miały na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i ruchu, wypełnione były przyjazną atmosferą, dynamiczną choreografią i prostymi krokami, które potrafiły wykonać wszyscy uczestnicy zajęć. Taka forma aktywności nie tylko poprawia kondycję fizyczną dzieci ale kształtują sylwetkę, koordynację ruchową i równowagę, ćwiczy pamięć, uczy pracy w grupie oraz wywołuje pogodny nastrój i zwiększa energię grupy.

Nauczycielki PP8

Nie zapomnij udostępnić: