Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 1 lipca, 2017 Tytuł artykułu

Dzień Ratownika WOPR

Treść artykułu

1 lipca Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Brzegu „Śluza” obchodziło swoje święto. Na brzeskiej stanicy z ratownikami spotkali się liczni goście w tym przedstawiciele władz samorządowych z Burmistrzem Brzegu Jerzym Wrębiakiem oraz Starostą Powiatu Brzeskiego Maciejem Stefańskim na czele, a także służby mundurowe. Oprócz życzeń z okazji święta wręczone zostały również odznaczenia dla zasłużonych pracowników oraz podziękowania dla osób wspierających działalność WOPR.

Była to znakomita okazja do tego, aby burmistrz w ramach podziękowań za trud i poświęcenie wkładane w liczne akcje ratunkowe, a także dobrą współpracę z miastem podarował ratownikom sprzęt niezbędny do ich pracy. Życzył także wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy oraz jak najmniej interwencji.

Wśród odznaczonych Błękitnym Krzyżem WOPR znalazł się również Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. To najwyższe odznaczenie dla osób cywilnych otrzymują wszyscy Ci, którzy wyróżniają się dużym wsparciem oraz zaangażowaniem na rzecz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: