Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 marca, 2017 Tytuł artykułu

Uroczyste wręczenie nagród laureatom gminnych konkursów przedmiotowych szkół podstawowych i gimnazjalnych

Treść artykułu
W piątek 03.03.2017 r. w Sali Stropowej Miejskiego Ratusza odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów II etapu eliminacji gminnych konkursów przedmiotowych (m.in. z języka polskiego, matematyki, historii, geografii czy fizyki). W konkursach brali udział uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych. Najlepszym wyróżnienia wręczał Zastępca Burmistrza Brzegu Bartłomiej Kostrzewa.
Wśród nagrodzonych z naszego rejonu znalazło się czterech uczniów z Publicznych Szkół Podstawowych oraz pięciu uczniów z Publicznych Gimnazjów, którzy uzyskali nie mniej niż 85% punktów możliwych do zdobycia, czym zostali zakwalifikowani do III etapu- wojewódzkiego. Na etapach wojewódzkich młodzież będzie ubiegać się o tytuł laureata i finalisty konkursu przedmiotowego.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

PUBLICZNE SZKOŁY PODSTAWOWE:

Konkurs polonistyczny
1 Małgorzata Gancarz PSP 5
2 Julia Pilarczyk PSP 6
3 Karolina Hołomejko PSP 5

Konkurs matematyczny
1 Gabriela Rosińska PSP 3
2 Wanesa Wożniak PSP 5
3 Zofia Stępień PSP 6

Konkurs przyrodniczy
1 Szymon Sperling PSP 3
1 Anna Fiałka PSP 5
2 Kamil Prymula PSP 5
3 Mateusz Urbanek PSP 6

Konkurs języka angielskiego
1 Milena Sawicka PSP 5
2 Tymoteusz Filipiak PSP 5
3 Joanna Kołodziejczyk PSP 1

Konkurs historyczny
1 Jakub Gałan PSP 8
2 Jacek Palus PSP 8
3 Mateusz Zalewski PSP 1

PUBLICZNE GIMNAZJA:

Konkurs polonistyczny
1 Natalia Marciniak PG 2
2 Zuzanna Kozłowska PG 2
3 Klaudia Mendel PG 3

Konkurs matematyczny
1 Michał Jarosz PG 3
2 Piotr Rosiński PG 4
3 Bartłomiej Sobieraj PG 4

Konkurs biologiczny
1 Piotr Korycki PG 2
2 Agnieszka Onisk PG 2
3 Weronika Guszpit PG 1
3 Mikołaj Piróg PG 3

Konkurs historyczny
1 Michał Łazarczyk PG 4
2 Piotr Rosiński PG 4
3 Bartosz Lukas PG 4

Konkurs geograficzny
1 Piotr Korycki PG 2
2 Piotr Zięba PG 2
3 Piotr Rosiński PG 4

Konkurs fizyczny
1 Krzysztof Dylak PG 1
2 Paweł Buras PG 1
2 Emilia Cyprych PG 1
3 Julia Kulczycka PG 3
3 Mikołaj Piróg PG 3

Konkurs chemiczny
1 Norbert Madura PG 2
2 Michał Jarosz PG 3
2 Weronika Guszpit PG 1

Konkurs języka angielskiego
1 Mikołaj Piróg PG 3
2 Martyna Skrzypnik PG 3
2 Natalia Oliwa PG 4
3 Maciej Sawicki PG 3

Konkurs języka niemieckiego
1 Krzysztof Piotrowski PG 4
3 Natalia Matkowska PG 2

Nie zapomnij udostępnić: