Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 maja, 2016 Tytuł artykułu

Akcja Ministerstwa Finansów-Narodowa Loteria Paragonowa

Treść artykułu

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzegu informuje, że w ramach Narodowej Loterii Paragonowej (NLP) trwa zainicjowana przez Ministerstwo Finansów akcja pn. „Popieram loterię”.
Na stronie internetowej NLP  https://loteriaparagonowa.gov.pl/edukacja/popieraja-nas
i stronie Izby i urzędów skarbowych zamieszczono komunikaty promujące to przedsięwzięcie.

Celem akcji jest zaproszenie przedsiębiorców i instytucji do wsparcia idei przyświecających loterii. W inicjatywie może wziąć udział każdy podmiot, który zadeklaruje poparcie dla idei loterii poprzez wspieranie i budowanie uczciwej konkurencji. Dzięki Loterii uświadamiamy Polakom, że mają wpływ na kształtowanie uczciwego obrotu gospodarczego, a wydawanie paragonów przekłada się na stan budżetu naszego państwa. Ideą Loterii jest kształtowanie obywatelskich postaw i wspieranie silnych podstaw polskiej gospodarki.
Firmy i instytucje, których logotypy widnieją aktualnie na stronie https://loteriaparagonowa.gov.pl/ekstra/popieraja-nas, zadeklarowały swoje poparcie już wcześniej i zainspirowały Ministerstwo do zainicjowania ogólnopolskiej akcji „Popieram loterię”. Poniżej przedstawiamy zasady akcji:

1.       Do akcji może przyłączyć się każdy przedsiębiorca/instytucja po spełnieniu określonych wymagań.

2.       Aby przyłączyć się do inicjatywy podmiot:

–        Pobiera ze strony internetowej https://loteriaparagonowa.gov.pl/pliki-do-pobrania banner, plakat lub ulotkę Narodowej Loterii Paragonowej. Pobrane materiały wykorzystuje w dowolny, wybrany sposób, tj.: rozwiesza plakat, rozkłada ulotki, nakleja naklejkę, umieszcza banner na swojej stronie www, może tez emitować – w miarę możliwości – spot TV promujący Loterię;

–        Robi zdjęcie z placówki lub zrzut strony internetowej potwierdzające wykorzystanie materiałów i wysyła na adres e-mail: popieram@loteriaparagonowa.gov.pl .

Ministerstwo Finansów weryfikuje wszystkie zgłoszenia i deklaracje, następnie odpowiada na e-mail i potwierdza udział lub prosi o dodatkowe informacje jeśli jest to wskazane.
Po weryfikacji, logotyp podmiotu zostaje zamieszczony na stronie internetowej Loterii.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: