Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 lutego, 2016 Tytuł artykułu

70-lecie Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Burmistrz przekazał życzenia i gratulacje

Treść artykułu

Opolski Związek Piłki Nożnej świętuje 70 lecie. Podczas uroczystej gali w filharmonii opolskiej zebrali się piłkarze, sympatycy futbolu oraz działacze związani z opolskim związkiem od dziesięcioleci. Był obecny wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a także takie sławy futbolu jak np. Antoni Piechiczek. W imieniu mieszkańców naszego miasta życzenia oraz gratulacje dla OZPN, a także podziękowania za dotychczasową niezwykle owocną współpracę w rozwoju futbolu, przekazał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Przy okazji poruszał kwestie związane z dalszym wsparciem funkcjonowania w naszym mieście klas futbolowych, przy Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi.

Burmistrz Wrębiak przekazał również list gratulacyjny na ręce prezesa OZPN, Pana Piotra Janczara. Oto treść listu:

 

Opole, dn. 27.02.2016r.

                                     Szanowny Pan

Piotr Janczar

Prezes Zarządu

Opolskiego Związku

Piłki Nożnej

w Opolu

 

                  Drogi Panie Prezesie,

            Jubileusz 70-lecia działalności Opolskiego Związku Piłki Nożnej jest świętem nie tylko całej społeczności futbolowej w regionie, ale również kibiców, którzy od dziesięcioleci mają okazję towarzyszyć wszystkim wydarzeniom oraz rozgrywkom prowadzonym i organizowanym pod Państwa egidą. Miasto Brzeg wraz z jego mieszkańcami, od lat mają prawdziwą przyjemność uczestniczyć w tworzeniu z Państwem wspaniałego klimatu rozwoju opolskiego ruchu piłkarskiego.

           Niech mi będzie wolno, w imieniu własnym, a przede wszystkim mieszkańców miasta i kibiców, złożyć serdeczne podziękowania za dotychczasową wieloletnią współpracę na rzecz rozwoju futbolu oraz szkolenia dzieci i młodzieży na terenie miasta Brzegu, a w szczególności  placówek oświatowych i na obiektach stadionu.

          Pozostając w należnym szacunku życzę dalszej owocnej działalności piłkarskiej i edukacyjnej wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom, a także sponsorom opolskiego ruchu futbolowego.

Jerzy Wrębiak, Burmistrz Brzegu

W obchodach jubileuszu OZPN swój miły akcent miała także społeczność placówki, która współpracuje ze Związkiem, czyli Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi. Dyrektor Jadwiga Walasek razem z nauczycielami i uczniami przygotowała wystawę poświęconą jubileuszowi.

Relacja oraz zdjęcia przygotowane przez OZPN są dostępne pod linkiem udostępnionym przez Zarząd Związku

http://www.opolskizpn.pl/news/galeria-z-obchod%C3%B3w-70-lecia-istnienia

Nie zapomnij udostępnić: