Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 stycznia, 2016 Tytuł artykułu

Nowy rok z niższymi cenami ciepła z Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej

Treść artykułu

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. o.o. wprowadziło od 1 stycznia 2016 r. zmianę taryfy, w wyniku której ceny ciepła uległy obniżeniu średnio o 0,55%. Jest to pierwsza zmiana cen ciepła w aktualnie obowiązującej taryfie, która została wprowadzona do stosowania 19 miesięcy temu.

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. spełnia ważną rolę społeczno – gospodarczą na terenie miasta Brzeg, zapewniając w sposób niezawodny i ekologiczny dostawy ciepła dla jego mieszkańców. Nie byłoby to możliwe gdyby nie sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa uwzględniający zmiany i trendy zachodzące na rynku ciepłowniczym, w tym w szczególności rosnące wymagania Odbiorców.

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. od momentu rozpoczęcia działalności koncesyjnej nieustannie prowadzi działania modernizacyjne majątku ciepłowniczego. Ma to szczególne znaczenia dla podnoszenia efektywności działania źródeł wytwarzania i sieci ciepłowniczych, co z kolei przekłada się na oferowanie ciepła sieciowego po cenie konkurencyjnej wobec innych nośników. Oczywistym jest, że w przypadku zakupu ciepła, który stanowi największy koszt spośród wszystkich mediów w domowym budżecie, szczególnie istotne znaczenie dla Klientów ma jego cena.

Nie zapomnij udostępnić: