Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 stycznia, 2024 Tytuł artykułu

BCK: Koncert piosenek filmowych

Treść artykułu

Koncert piosenek filmowych to spektakl muzyczny, w którym wykonawcy zaprezentują różnorodne utwory pochodzące z filmów. To wyjątkowe wydarzenie przedstawią Zespół Wokalny Coda oraz Chórki.  Podczas koncertu piosenek filmowych, artyści wykonują popularne utwory, które stały się ikonicznymi dzięki swojemu wystąpieniu w filmach. Piosenki te często łączą się z emocjami, scenami oraz postaciami, które oglądaliśmy na ekranie.

Data: 3 oraz 4 lutego 2024
Godzina: 18:00
Miejsce: Duża Scena BCK

Bilety w cenie 25 zł dostępne w Kasie BCK oraz na stronie internetowej : 


Podczas koncertu piosenek filmowych wykorzystane zostaną efekty wizualne, takie jak projekcje filmowe, oświetlenie i dekoracje sceniczne, aby wzmocnić atmosferę i przenieść publiczność do świata filmowego. Koncert kierowany jest zarówno do fanów filmów, jak i miłośników muzyki, ponieważ łączą w sobie obie te dziedziny sztuki. To doskonała okazja, aby przeżyć ponownie ulubione chwile z filmów i cieszyć się wykonaniem na żywo znanych piosenek.

Koncert piosenek filmowych to nie tylko doskonała rozrywka, ale także sposób na przypomnienie sobie niezapomnianych scen i emocji, które towarzyszyły nam podczas oglądania filmów.

Reżyseria koncertu i aranżacje: Przemysław Ślęzak

Produkcja, wizualizacje: Łukasz Oskar Michalak

Realizacja dźwięku: Robert Stępień

Realizacja światła, scenografia : Krzysztof Kowalczyk

 

Nie zapomnij udostępnić: