Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

ŚWIĄTECZNA ILUMINACJA 2023

Treść artykułu

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak i Mondelez International zapraszają na: 

ŚWIĄTECZNĄ ILUMINACJĘ 2023

Plac Polonii Amerykańskiej – Brzeg
Niedziela, 17.12.2023 – start o godz. 15.00


Elfy na lodzie? Tego w Brzegu jeszcze nie było! Już 17 grudnia br. (w niedzielę) o godz. 15:00 mieszkańcy Brzegu będą mogli przenieść się do bajkowej krainy, w której piruety na łyżwach wykona cała ekipa pomocników świętego Mikołaja! 

Program Świątecznej Iluminacji jak zwykle nas zaskoczy! Plac Polonii Amerykańskiej zamieni się w lodowisko miejskie, które w ubiegłym sezonie cieszyło się ogromną popularnością. Na tafli zobaczymy profesjonalnych łyżwiarzy – to oni wprowadzą uczestników wydarzenia w bożonarodzeniowy klimat, prezentując pierwszą w mieście rewię na lodzie „Elfie sztuczki”.

Nie zabraknie także Motocyklowej Parady Mikołajów, występów artystycznych na scenie, gwiazdkowych konkursów, animacji z ulubieńcami dzieci – krową Milką i misiem Lubisiem oraz słodkich degustacji, które już od 14 lat zapewnia Mondelez Polska, właściciel fabryki czekolady ze Skarbimierza. Będzie można porozmawiać z pracownikami firmy, a nawet zobaczyć, jak wygląda praca w fabryce bliska Kulminacją wieczoru będzie rozświetlenie ulicy Długiej, tym razem – prosto z lodowej tafli!

Jesteśmy przekonani, że za sprawą magicznych światełek i gorąco bijących serc uczestników Świątecznej Iluminacji, Brzeg jak co roku stanie się najbardziej magicznym punktem na mapie regionu, a blask starówki umilać będzie spacery przez cały zimowy czas…

Organizatorem wydarzenia jest Brzeskie Centrum Kultury i Urząd Miasta w Brzegu oraz firmą Mondelez Polska od 2009 roku uroczyście rozświetla miasto tysiącami światełek. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia na FB. Kliknij tutaj, by przejść na facebook.

 

Nie zapomnij udostępnić: