Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 28 listopada, 2022 Tytuł artykułu

BCK: Koncert karnawałowy Książęcej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Marka Kudry

Treść artykułu

Zapraszamy do udziału w corocznym wydarzeniu inaugurującym nowy rok!

KONCERT KARNAWAŁOWY
KSIĄŻĘCEJ ORKIESTRY SYMFONICZNEJ
POD BATUTĄ MARKA KUDRY

pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka

Duża Scena BCK
Sobota, 07.01.23 – dwa koncerty:

  • godz. 16:30 – bilety online: 
  • godz. 19:30 – bilety online: 

PROMOCJA MIKOŁAJKOWA
Ogłaszamy promocję mikołajkową!!! Kup bilet i spraw sobie i swoim bliskim prezent na mikołajki. Bilety od 28.11.2022 do 06.12.2022 (włącznie) dostępne są w cenach: 50 PLN (II balkon) i 75 PLN (parter, I balkon)!!!
Cena regularna: 55 PLN (II balkon), 80 PLN (parter, I balkon).

Bilety dostępne są także w sprzedaży stacjonarnej – w kasie BCK (pon-pt 8:00-22:00, w weekendy – w godzinach pracy kina Centrum) oraz w Punkcie Informacji Turystycznej (wt-sb 9:00-17:00). Rezerwacje telefoniczne: 77 4169986 wew. 100, 77 4160040. Rezerwacje telefoniczne należy opłacić i odebrać w ciągu 3 dni roboczych). Bilety zarezerwowane w czasie trwania promocji muszą zostać opłacone w terminach jej obowiązywania. Po zakończeniu okresu promocyjnego obowiązywać będzie cena regularna. 


O KONCERCIE:

Przywitaj z nami nowy rok i poczuj się jak na koncercie wiedeńskich filharmoników! W repertuarze koncertu znalazły się – w części pierwszej – najpiękniejsze walce wiedeńskie, a w części drugiej w tym roku wysłuchamy największych przebojów Franka Sinatry w wyk. orkiestry i solistów. 

WYSTĘPUJĄ:
Książęca Orkiestra Symfoniczna z Brzegu pod batutą Marka Kudry oraz goście.
Aranżacje: Przemysław Michalak

Koncerty karnawałowe brzeskich symfoników stały się w Brzegu tradycją. To symboliczne, artystyczne rozpoczęcie kolejnego roku. Muzycy pod batutą maestro – doktora Marka Kudry wprowadzą widzów w 2023 rok wyjątkowymi brzmieniami najpiękniejszych utworów w tym tych, które kojarzą się wszystkim z tradycyjnymi koncertami noworocznymi w Wiedniu. Nie zabraknie wielu niespodzianek, które co roku Książęca Orkiestra Symfoniczna przygotowuje dla brzeskiej publiczności.

O ORKIESTRZE:

Książęca Orkiestra Symfoniczna im. Księcia Jerzego II Piasta powstała w maju 2013 roku z inicjatywy dyrektora Brzeskiego Centrum Kultury Jacka Ochmańskiego i dyrygenta Marka Kudry. W skład zespołu wchodzą m.in. studenci i absolwenci Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. W dorobku artystycznym orkiestry możemy znaleźć takie dzieła jak: IX Symfonia A. Dvoraka, Requiem W. A. Mozarta i inne. Kierownikiem artystycznym i dyrygentem jest współpracujący z BCK, brzeżanin – dr Marek Kudra – absolwent Dyrygentury oraz Chóralistyki Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, wykładowca Uniwersytetu Humanistyczno-Ekonomicznego im. J. Długosza w Częstochowie, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie.

Nie zapomnij udostępnić: