Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 13 grudnia, 2019 Tytuł artykułu

Koncert karnawałowy Książęcej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Marka Kudry

Treść artykułu

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! 

Aktualizacja z dn. 17.12.2019:

SOBOTA, 11.01.2020 – dwa koncerty:
– godz. 15:00 (bilety dostępne w sprzedaży)
– godz. 18:00 
(bilety wyprzedane!) 
Miejsce koncertu: Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu

Drodzy widzowie!
Dziękujemy Wam za olbrzymie zainteresowanie Koncertem Karnawałowym Książęcej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Marka Kudry, który odbędzie się 11.01.2020. Bilety na koncert na godz. 18:00 wyprzedały się dosłownie w kilka godzin, dlatego specjalnie dla Was zdecydowaliśmy, że Orkiestra zagra drugi koncert tego samego dnia, tj. 11.01.2020 o godz. 15:00.

Bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnej w Punkt Informacji Turystycznej w Brzegu oraz online pod linkiem: https://www.kupbilecik.pl/…/Koncert+Karnawałowy+Książęcej+…/

Zapraszamy!!!

BILETY:

50 zł – bilety dostępne w sprzedaży stacjonarnej w Punkcie Informacji Turystycznej w Brzegu (Rynek-Ratusz) oraz online na stronie kupbilecik.pl od 13.12.2019. Liczba miejsc ograniczona.


Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka. 


O WYDARZENIU:

To kolejna edycja corocznego koncertu karnawałowego, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń miasta Brzeg. Blisko pięćdziesięcioosobowy skład Książęcej Orkiestry Symfonicznej wraz z dyrygentem i kierownikiem artystycznym orkiestry – Markiem Kudrą opracował program koncertu, którym wspólnie rozpoczniemy rok 2020! Nie zabraknie tradycyjnych walców wiedeńskich i największych przebojów operetkowych. Jak zwykle także, publiczność może liczyć na miłe niespodzianki. Jedną z nich będzie udział wybitnego, polskiego pianisty – Gracjana Szymczaka, który był finalistą XV Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie.

WYSTĘPUJĄ:

Książęca Orkiestra Symfoniczna pod batutą Marka Kudry
Marcin Czopka (tenor)
Gracjan Szymczak (solo fortepian) – finalista XV Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie

W tym roku w związku z remontem BCK koncert odbędzie się w gościnnych progach brzeskiego Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu, które w przerwie koncertu umożliwi widzom obejrzenie wystawy, pn. „Historia radia i radiofonii w 100. rocznicę powstania pierwszej rozgłośni radiowej”.

Uczestnictwo w koncercie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych i informacyjnych przygotowywanych przez Organizatora i dotyczących jego działalności. 

Nie zapomnij udostępnić: