Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 sierpnia, 2017 Tytuł artykułu

Letnie Kino Nocne: „Ja, Daniel Blake”

Treść artykułu

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę Letniego Kina Nocnego, które odbywa się w ramach akcji „Kulturalne wakacje 2017”.

SOBOTA 02.09.2017 – godz. 21:00:
„JA, DANIEL BLAKE”

Park Wolności (teren obok siedziby Nadleśnictwa Brzeg)
Wstęp wolny.

BCK zapewnia dla Państwa wygody leżaki oraz kocyki, jednak z uwagi na fakt, że ich ilość jest ograniczona, zachęcamy do zabrania ze sobą własnego kocyka lub leżaczka.

UWAGA! Seans rozpoczyna się pół godziny szybciej od poprzednich zrealizowanych w ramach Letniego Kina Nocnego, tj. nie o 21:30 a o 21:00!!!


OPIS FILMU:

„Ja, Daniel Blake”

Zabawne, poruszające i chwytające za serce najnowsze dzieło Kena Loacha, jednego z najważniejszych reżyserów europejskiego kina. Uhonorowana najważniejszą nagrodą festiwalu w Cannes, niesamowicie wzruszająca i pełna humoru historia dojrzałego mężczyzny, który decyduje się pomóc samotnej matce z dwójką dzieci stanąć na nogi. Jednak gdy sam zacznie starać się o zasiłek, trafi w tryby bezdusznej, biurokratycznej machiny niczym z powieści Franza Kafki. Pomimo obojętności urzędników i kolejnych wyzwań, jakim muszą sprostać w codziennym życiu, Daniel i Katie na nowo odnajdą radość życia i prawdziwą przyjaźń.

Nie zapomnij udostępnić: