Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 maja, 2017 Tytuł artykułu

Kino BCK: Czerwcowe Kino Premierowe

Treść artykułu

Kino Centrum Brzeskiego Centrum Kultury i Opolskie Kino Objazdowe zapraszają na projekcje filmowe, pn.:

CZERWCOWE KINO PREMIEROWE
NIEDZIELA 04.06.2017

REPERTUAR: 
– PREMIERA: „SMERFY: POSZUKIWACZE ZAGINIONE WIOSKI” – dwa seanse: 14:00 i 16:00. (Bilety online: seans o 14:00 – tutaj, seans o 16:00 – tutaj)
– PREMIERA: „JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI” – seans o godz. 18:00 (Bilety online dostępne tutaj)
– „POKOT” – seans o godz. 20:00 (Bilety online dostępne tutaj)

O filmach:

„SMERFY POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI” – DWA SEANSEgodz. 14:00 i godz. 16:00
BILETY: 14,00 zł (ulgowy) i 16,00 zł (normalny)

W całej wiosce Łasuch, Ważniak, Papa Smerf, Laluś mają jakieś zadania. Co jednak ma robić Smerfetka? Jedyna dziewczyna w całej grupie niebieskich smerfów? W poszukiwaniu odpowiedzi towarzyszyć jej będą inne Smerfy. Wspólnie wyruszą w wielką podróż, która odkryje przed nami niezwykłą tajemnicę… Ale, uwaga, każdy ich krok śledzi Gargamel. Premiera: 26.05.2017, prod. USA, animacja. Czas trwania: 89 minut.

„JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI” – SEANS O GODZ. 18:00
BILETY: 16 złotych (dostępne online i w dniu seansu w kasie Kina)

Samuel (Omar Sy) mieszka spokojnie nad morzem na słonecznym południu Francji, w pobliżu Marsylii. Spokojnie dopóki, kiedy konsekwencje z jego dawnych podbojów pozostawiają mu w ramionach kilku miesięczne dziecko. Ona odjeżdża zostawiając go z płaczącym niemowlęciem. Gloria: jego córka! On udaje się w pościg za Kristin (Clémence Poésy) do Londynu. Bez powodzenia. 8 lat później, gdy Samuel i Gloria (Gloria Colston) mieszkają w Londynie, matka Glorii wraca, aby odzyskać swoją córkę.

„POKOT” – SEANS O GODZ. 20:00
BILETY: 16 złotych (dostępne online i w dniu seansu w kasie Kina)

Główną bohaterką nowego filmu Agnieszki Holland jest mieszkająca w Sudetach, emerytowana inżynierka Janina Duszejko. Astrolożka z zamiłowania i wegetarianka. Pewnej śnieżnej, zimowej nocy odnajduje ciało swojego sąsiada kłusownika. Okoliczności śmierci mężczyzny są niezwykle tajemnicze. Jedyne ślady, które znajdowały się wokół jego domu, to ślady saren. Duszejko, widząc niemoc policji, rozpoczyna własne, niekonwencjonalne śledztwo. Reż. Agnieszka Holland, Produkcja: Polska, Czechy, Niemcy, Słowacja, Szwecja. Premiera: 24.02.2017.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.bck-brzeg.pl

Nie zapomnij udostępnić: