Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 11 stycznia, 2016 Tytuł artykułu

XVI edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Brzeskie Kolędowanie– Brzeg 2016”

Treść artykułu

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do udziału w szesnastej edycji Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Brzeskie Kolędowanie– Brzeg 2016”. Zaproszenie to kierujemy do  osób w wieku od 7 do 70 roku życia, lubiących śpiewać kolędy i pastorałki. Przegląd ma formułę konkursu, a oceny  prezentacji artystycznych dokona, powołane przez Organizatora, profesjonalne Jury. Dla wyróżnionych zostaną przyznane dyplomy i nagrody rzeczowe.

Każdy uczestnik deklaruje udział w przeglądzie konkursowym zgodnie ze swoim wiekiem, w jednej
z trzech  kategorii wiekowych: do 12 lat (włącznie), do 20 lat i powyżej 20 lat (dorośli) oraz określa w karcie zgłoszeń, jedną z czterech kategorii artystycznych: solista, zespół wokalny, zespół wokalny-instrumentalno lub chór. Na przegląd należy przygotować dwa utwory spośród bogatego repertuaru kolęd i pastorałek zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Należy podkreślić, że nie przewidujemy wysyłania dyplomów i nagród pocztą, co oznacza, że każdy uczestnik pozostaje z nami do ogłoszenia wyników. Wyniki przeglądu w poszczególnych kategoriach, będą ogłaszane po zakończeniu danej kategorii wiekowej.

Zgłoszenia wysyłamy mailowo według oznaczenia tytułowego: ZG BK z dnia  ….. , na adres e-mail: smbck@interia.pl  lub przesyłamy  tradycyjną pocztą na adres Organizatora, w wyznaczonym w regulaminie terminie, który jest ostateczny. Decyduje data wysłania zgłoszenia. Zgłoszenia nadesłane po wyznaczonym terminie, będą odrzucone.
Na pięć dni przed terminem przeglądu, na stronie internetowej Brzeskiego Centrum Kultury www:
bck-brzeg.pl,  umieszczona zostanie lista zakwalifikowanych wykonawców i kolejność prezentacji artystycznych.

Wszelkich informacji na temat przeglądu udziela mgr Stanisław Szymocha – Sekcja Muzyczna BCK,
tel. 77/416 99 86 wew. 106 lub mailowo: smbck@interia.pl

Brzeskie Centrum Kultury
Organizator

Nie zapomnij udostępnić: