Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 września, 2023 Tytuł artykułu

BCK: Spektakl teatru tańca – „Nazwij to snem”

Treść artykułu

Serdecznie zapraszamy na spektakl!

Teatru Tańca „Nazwij to Snem”
⏰ Sobota, 30.09.2023 – g. 18:00
Duża Scena BCK
Bilety wstępu: 20 PLN – dostępne online tutaj: 

Bilety zakupić można także w kasie BCK. Rezerwacje telefoniczne: 774169986 (rezerwacje należy opłacić i odebrać w terminie 3 dni od ich złożenia. Brak opłaty oznacza automatyczne anulowanie rezerwacji).


O SPEKTAKLU: 

„Nazwij to snem” to spektakl stworzony na styku tańca, teatru oraz działań kreatywnych w ruchu. Metaforyczne obrazy z pogranicza jawy i snu, prawdy i zakłamania oraz mglistej granicy między nimi. Projekt bazuje na osobistym potencjale poszczególnych tancerzy, transformowanej przez nich informacji z ciała oraz na grupowej, kolektywnej energii. Domeną młodych ludzi zaangażowanych w spektakl było hasło ” na scenie nie ma rzeczy niemożliwych”, a to, co niekonwencjonalne pozwala wychodzić poza ramy i rozwijać horyzonty. „Nazwij to snem” jest szaleństwem, czy aktualnym pulsem rzeczywistości w jakiej żyjemy?

TWÓRCY:
Choreografia, scenariusz i reżyseria: Paulina Rutowicz i tancerze
Realizacja dźwięku, efekty wizualne: Robert Stępień
Realizacja światła: Krzysztof Kowalczyk
Plakat: Natalia Rabenda
Produkcja: BCK 2023

WYSTĘPUJĄ:
Stefania Kawiak, Natalia Fereńczuk, Kinga Świtoń, Ofelia Stępień-Rutowicz, Julia Bydłowska, Julia Krężel, Zosia Krupa, Karolina Micuła, Maja Borcuch, Lena Fiża, Martyna Sawicka, Patrycja Janus, Marika Łabuz, Aleksandra Kotwis, Nikola Adasik, Laura Turkowyd, Max Mika, Łukasz Hajduś.

Nie zapomnij udostępnić: