Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 stycznia, 2023 Tytuł artykułu

Duża Scena BCK: „Dream on 2”

Treść artykułu

Zapraszamy na spektakl:

„DREAM ON 2”
Spektakl jubileuszowy grupy Antytemat Productions BCK

SOBOTA – 21.01.2023
O GODZ. 17:00
DUŻA SCENA BCK

Bilety: 20 PLN – dostępne w kasach BCK i online: https://ekobilet.pl/brzeskiecentrumkultury/spektakl-bck-dream-on-2-44533

– bilety na spektakl o godz. 17:00 –

Uwaga! II spektakl w dn. 21.01.2023, który miał odbyć się o godz. 19:30 został odwołany – wszystkich widzów zapraszamy na godz. 17:00.
Widzowie, którzy zakupili bilety na 19:30 online – otrzymają zwrot bez konieczności wysyłania zgłoszenia, ani zwracania biletów do kasy. Widzowie, którzy zakupili bilety stacjonarnie – zapraszamy po zwrot do kasy BCK. Za zmiany przepraszamy!


Od reżyserki:

Zaczęło się od marzenia grupy młodych ludzi i Pani Reżyser… marzenie zmieniło się w spektakl Oddział Zamknięty, a potem w wiele, wiele kolejnych spektakli. Przez lata grupa ewoluowała, rozwijała swoje umiejętności i zagrała niezliczone ilości koncertów okolicznościowych. Rock&Love, Oddział. Drugi czy Dream On to tylko niektóre z nich. Wspaniali artyści zaczęli wychodzić spod skrzydeł antytematowej matki – Joanny Bilowickiej – i odnosić sukcesy na ogólnopolską skalę – jak choćby Damian Lis czy Elżbieta Łoboda. Mimo, że młodzież zmieniła się w fantastycznych dorosłych ludzi, nie zmieniła swoich pasji i wciąż gra dla brzeżan na deskach sceny Brzeskiego Centrum Kultury. Dream on 2 to spektakl, który przeniesie Was w muzyczny świat lat 90. To także kontynuacja programu, który spełnia marzenia. Bądźcie z nami, aby dowiedzieć się, kto go wygra tym razem i zostanie gwiazdą….


Twórcy i wykonawcy:

Scenariusz i reżyseria: Joanna KORONKIEWICZ-BILOWICKA
Choreografia: Radosław DOBROWOLSKI i Julia JAROSZEK
Dźwięk: Robert STĘPIEŃ

Muzycy: Karol MARYSZCZAK, Sebastian NOWACKI, Tymoteusz ŁUKANIUK, Grzegorz Nadzia RABCZEWSKI

Występują: Kaja KORONKIEWICZ, Łukasz Oskar MICHALAK, Rysiek BISIUK, Przemysław ŚLĘZAK, Joanna KORONKIEWICZ-BILOWICKA, Aleksandra OFMAŃSKA-KOWALCZYK, Karolina SAŁATKIEWICZ-MIZERA, Karolina DOROCIAK, Elżbieta ŁOBODA, Natalia RABENDA, Michał RABENDA, Radosław DOBROWOLSKI, Julia JAROSZEK, Anna NOWACKA, Damian LIS, Wioletta GOLONKA, Krzysztof KOŁODZIEJCZYK.

Nie zapomnij udostępnić: